Hra na smyčcové nástroje

HOUSLE                            
Výsledková listina
1. kategorie 
Jugasová Veronika ZUŠ Praha 4, Křtinská 1. místo
Matejča Daniel ZUŠ Liberec, Jabloňová 1. místo
Jirsa Vilém ZUŠ Náchod 1. místo
Kokešová Terezie ZUŠ Brno, tř. Kpt. Jaroše 1. místo
Červinka Roman ZUŠ Č. Budějovice, Zavadilka 1. místo
Zdvihal Martin ZUŠ Pardubice, Havlíčkova 2. místo
Podlucká Magdaléna ZUŠ Říčany 2. místo
Klímová Johana ZUŠ Č. Budějovice, Otakarova 2. místo
Stocková Kateřina ZUŠ Říčany 2. místo
Rothová Zuzana Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy 2. místo
Muráriková Adéla ZUŠ Čelákovice 2. místo
Šudáková Amálie ZUŠ Brno, Smetanova 2. místo
Králová Tereza ZUŠ Opava 2. místo
Pípalová Viktorie ZUŠ Uherské Hradiště, Slovácká 2. místo
Petrová Tereza ZUŠ Řevnice 3. místo
Hobzíková Adéla ZUŠ Říčany 3. místo
Zámečníková Eliška ZUŠ Uničov 3. místo
Kábrt Jiří ZUŠ Červený Kostelec 3. místo
Bedřichová Eva ZUŠ Strakonice 3. místo
Kunc Jakub ZUŠ Uherské Hradiště 3. místo
Petřivalský Arnau ZUŠ Olomouc, Žerotín 3. místo

2. kategorie 
Bedřichová Pavla ZUŠ Strakonice 1. místo
Klánská Klára ZUŠ Praha 1, Biskupská 1. místo
Trávníček Adam ZUŠ Brno, Smetanova 1. místo
Janečková Tereza ZUŠ Uherské Hradiště 1. místo
Žáčková Tereza ZUŠ Jihlava 2. místo
Kachlová Veronika ZUŠ Ostrava - Slezská Ostrava 2. místo
Hejhalová Anežka ZUŠ Roudnice n. Labem 2. místo
Klokočníková Anna ZUŠ Liberec, Jabloňová 3. místo
     
3. kategorie 
Pospíšilová Anna Klára ZUŠ Police n. Metují 1. místo
Hager Matteo ZUŚ I. Hurníka, Praha 2, Slezská 1. místo
Garguláková Natálie ZUŠ Kroměříž 2. místo
Kubala Filip ZUŠ V. Kálika, Opava 2. místo
Končická Kateřina ZUŠ Říčany 3. místo
Lánová Kateřina ZUŠ J. V. Stamice,  Havlíčkův Brod 3. místo
Bolard Vojtěch ZUŠ Uničov 3. místo
Meisl Samuel ZUŠ Kyjov 3. místo
Sýkora Ondřej ZUŠ J. Labitzkého, Bečov n. Teplou 3. místo
     
4. kategorie 
Routová Magda ZUŠ Řevnice 1. místo
Jasanská Hana ZUŠ Ústí n. Orlicí 1. místo
Neumanová Eva ZUŠ Mladá Boleslav 2. místo
Bečková Anežka ZUŠ Chomutov 2. místo
Pilariková Adéla ZUŠ Havířov - Město 2. místo
Šudřichová Klaudie ZUŠ Břeclav 3. místo
5. kategorie 
Jungová Kristýna ZUŠ Most 1. místo
Barrilová Gabriela ZUŠ Praha 4, Nusle 2. místo
Meisl Erik ZUŠ Uherské Hradiště, Slovácká 2. místo
Janko Tadeáš ZUŠ Náchod 2. místo
Soumarová Kateřina ZUŠ Plzeň, Sokolovská 2. místo
Zouharová Eva ZUŠ Uničov 2. místo
Tomek Viktor ZUŠ Náchod 3. místo
6. kategorie 
Palochová Larisa ZUŠ Praha 4 , Jižní Město, Křtinská 1. místo
Kohout Kryštof ZUŠ Plzeň, Revoluční 1. místo
Kratochvílová Kateřina ZUŠ Praha 4, Nusle 1. místo
Kazdová Markéta ZUŠ Č. Budějovice, Otakarova 2. místo
Vítečková Kateřina ZUŠ Opava 2. místo
Sichrovský Benjamin ZUŠ Náchod 3. místo
Boháčková Pavla ZUŠ Aš Čestné uznání I. st.
7. kategorie 
Tesařová Pavla ZUŠ Plzeň, Chválenická 1. místo
Kukalová Eliška Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy 1. místo
Marťák Milan ZUŠ Plzeň, Revoluční 2. místo
Pelikán Daniel ZUŠ Most 2. místo
Bubancová Věra ZUŠ Havířov - Město 2. místo
Višnovská Tereza ZUŠ Liberec, Frýdlantská 2. místo
Hampala Samuel ZUŠ Český Těšín 2. místo
Drábek Rostislav ZUŠ Uničov 3. místo
Franclíková Karolína ZUŠ Tanvald 3. místo
Macková Lea ZUŠ Havlíčkův Brod 3. místo
Švomová Markéta  ZUŠ Žďár n. Sázavou 3. místo
Gregorová Judit ZUŠ Č. Budějovice, Zavadilka Čestné uznání I. st.
8. kategorie 
Kim Jihong Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy 1. místo
Vechetová Veronika ZUŠ Brno, Smetanova 2. místo
Schillová Judita ZUŠ Hradec Králové, Habrmanova 2. místo
Hejhal Jakub ZUŠ Roudnice n. Labem 2. místo
Novotná Anna ZUŠ Police  n. Metují 2. místo
Čuříková Adéla ZUŠ Liberec, Frýdlantská 3. místo
KarpfováKarolína ZUŠ Police  n. Metují 3. místo

9. kategorie 
Papež Ondřej ZUŠ Ostrava - Poruba 1. místo
Štěpánek Tomáš ZUŠ Karlovy Vary 2. místo
Havláková Jana Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy 2. místo
Janáková Martina ZUŠ Ústí n. Orlicí 3. místo
Milev Ivan ZUŠ Karlovy Vary 3. místo
Zvláštní ceny – HOUSLE
Pavla Tesařová ZUŠ Plzeň, Chválenická 7. kategorie housle
Absolutní vítěz ve hře na housle
Veronika Jugasová ZUŠ Praha 4, Jižní Město 1. kategorie housle
Cena za interpretaci skladby N. Paganini: Téma s variacemi
Daniel Matejča ZUŠ Liberec, Jabloňová 1. kategorie housle
Cena za interpretaci skladby J. Haydn: Koncert G dur
Terezie Kokešová ZUŠ J. Kvapila, Brno 1. kategorie housle
Cena za interpretaci skladby A. Dvořák: Sonatina op. 100
Roman Červinka SZUŠ Zavadilka, České Budějovice 1. kategorie housle
Cena za interpretaci skladby A. Corelli: Sonáta č. 6 A dur
Vilém Jirsa ZUŠ Náchod 1. kategorie housle
Cena za interpretaci skladby A. Janzsynow: Koncertino a moll v ruském stylu
Pavla Bedřichová ZUŠ Strakonice 2. kategorie housle
Cena za interpretaci skladby F. Kreisler: Preludium a Allegro
Klára Klánská ZUŠ Praha 1, Biskupská 2. kategorie housle
Cena za interpretaci skladby A. Komarovskij: Koncert č. 2
Adam Trávníček ZUŠ Brno, Smetanova 2. kategorie housle
Cena za interpretaci skladby F. Seitz: Koncert č. 2 G dur
Tereza Janečková ZUŠ Uherské Hradiště 2. kategorie housle
Cena za interpretaci skladby A. Vivaldi: Koncert G dur
Hana Jasanská ZUŠ J. Kociana, Ústí n. Orlicí 4. kategorie housle
Cena za interpretaci skladby A. Corelli: Sonáta D dur
Magda Routová ZUŠ Řevnice 4. kategorie housle
Cena za interpretaci skladby B. Martinů: Arabeska č. 1
Kristýna Jungová ZUŠ Most 5. kategorie housle
Cena za interpretaci soutěžního repertoáru
Tadeáš Janko ZUŠ Náchod 5. kategorie housle
Cena za autentickou interpretaci barokní skladby
Kateřina Kratochvílová ZUŠ Praha 4 , Nusle 6. kategorie housle
Cena za interpretaci české skladby
Kateřina Vítečková ZUŠ V. Kálika, Opava 6. kategorie housle
Cena za interpretaci barokní skladby
Larisa Palochová ZUŠ Praha 4, Jižní Město 6. kategorie housle
Cena za interpretaci klasické skladby
Pavla Tesařová ZUŠ Plzeň, Chválenická 7. kategorie housle
Cena za mimořádný interpretační výkon
Eliška Kukalová Gymnázium a Hud. škola hl. m. Prahy 7. kategorie housle
Cena za interpretaci barokní skladbu
Jana Havláková Gymnázium a Hud. škola hl. m. Prahy 9. kategorie housle
Cena za interpretaci skladby V. Kaprálové. Legenda op. 3 / 1
Viola                            

2. kategorie
Kralko Viktoriia ZUŠ I. Hurníka, Praha 2 2. místo

3. kategorie
Sedlářová Anna ZUŠ Vracov 1. místo

5. kategorie
Klíma Richard Gymnázium a Hud. škola hl. m. Prahy 1. místo
Leschingerová Dorota ZUŠ J. Kociana, Ústí n. Orlicí 2. místo
Coufalová Kateřina ZUŠ Pardubice - Polabiny 2. místo

6. kategorie
Lédlová Veronika ZUŠ Turnov 3. místo
Zvláštní ceny – VIOLA
Richard Klíma Gymnázium a Hud. škola hl. m. Prahy  5. kategorie viola
Absolutní vítěz ve hře na violu
Richard Klíma Gymnázium a Hud. škola hl. m. Prahy  5. kategorie viola
Cena za interpretaci skladby  P. Hindemith: Sonata op. 25 No. 1 pro violu sólo
Anna Sedlářová ZUŠ Vracov 3. kategorie viola
Cena za interpretaci skladby J. V. Kalivoda: Nocturno op. 186


VIOLONCELLO                

1. kategorie     
Meisl Petra ZUŠ B. Jeremiáše,Č. Budějovice 1. místo
Dubová Zuzana ZUŠ Jihlava 1. místo
Pospíšilová Františka ZUŠ Police n. Metují 2. místo
Štěpánová Jitka ZUŠ Náchod 2. místo
Korbelová Kateřina ZUŠ Velešín 2. místo
Petrov Jan ZUŠ Praha 4, Modřany 2. místo
Mareček Lukáš ZUŠ Brno, Smetanova 2. místo
Dunková Karolína ZUŠ Sokolov 2. místo
Mahovský Jindřich ZUŠ Bečov n. Teplou 3. místo
Janíčková Klára ZUŠ Zlín 3. místo
Fucimanová Marianna ZUŠ Frýdek - Místek 3. místo
Abuzaradová Salma ZUŠ Slaný 3. místo

2. kategorie 
Hamerský Petr ZUŠ Praha 5 1. místo
Žmolíková Magdaléna Slovácká ZUŠ , Uherské Hradiště 2. místo
Hůlková Klára ZUŠ Dobruška 3. místo
Mašek Pavel ZUŠ Sokolov 3. místo

3. kategorie 
Švec Josef Matěj ZUŠ Praha 10, Olešská 2. místo
Habartová Vendula ZUŠ Uherské Hradiště, Slovácká 2. místo
Ondruch Filip ZUŠ Jeseník Ćesné uznání I. st.

4. kategorie 
Pěruška David Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy 1. místo
Vocetková Johana ZUŠ J. Hanuše Praha 6, Břevnov 1. místo
Plocková Štěpánka ZUŠ Brno, Smetanova 1. místo
Čermáková Anna ZUŠ Jihlava 2. místo
Murbachová Jula ZUŠ Semily 3. místo
Mikula Matyáš ZUŠ Jindřichův Hradec 3. místo
Doško Štěpán ZUŠ Č. Budějovice, Otakarova 3. místo
Zajptová Adéla ZUŠ Semily 3. místo
Krajníková Karolína ZUŠ Ostrava - Mariánské Hory 3. místo
Hrabě David ZUŠ Choceň 3. místo
Papcunová Ivana ZUŠ Plzeň, T. Brzkové Čestné uznání I. st.
5. kategorie 
Klánský Adam ZUŠ Praha 6, Břevnov 1. místo
Velek Dominik Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy 1. místo
Kubálková Viktorie ZUŠ Karlovy Vary 1. místo
Bártů Matouš ZUŠ Brno, Došlíkova 2. místo
Takieddin Danny ZUŠ Karlovy Vary 2. místo
Jelínek Pavel ZUŠ Valašské Meziříčí 2. místo
Ponicová Kateřina ZUŠ Plzeň, Sokolovská 3. místo
Rufer Filip ZUŠ Červený Kostelec 3. místo
Žampová Veronika ZUŠ Nymburk 3. místo
Partridge Anna Emilia ZUŠ Kladno 3. místo
Rouhová Ludmila ZUŠ Velešín 3. místo
6. kategorie 
Lerche Marián ZUŠ Brno, Smetanova 1. místo
Žáková Karolína ZUŠ Praha 4, Nusle 1. místo
Soukupová Karolína ZUŠ Police n. Metují 1. místo
Herzánová Kristína ZUŠ Hodonín 2. místo
Tůma Jan ZUŠ Český Krumlov 2. místo
Kučera Petr ZUŠ Pardubice, Polabiny 3. místo
Šanderová Tereza ZUŠ Plzeň, Chválenická Čestné uznání I. st.
7. kategorie 
Žufánek Lukáš ZUŠ Uherské Hradiště, Slovácká 3. místo
Adamec Václav ZUŠ Uherské Hradiště 3. místo
8. kategorie 
Son Nathan Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy 1. místo
Kolafová Emma ZUŠ Liberec, Frýdlantská 1. místo
Krouská Anežka ZUŠ Liberec, Frýdlantská 2. místo
Prouza Jiří ZUŠ Náchod 3. místo
9. kategorie 
Kraťuková Marie Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy 1. místo
Charvátová Marie ZUŠ Jihlava 1. místo
Smola Jakub ZUŠ Plzeň, T. Brzkové 1. místo
Ráčková Lucie ZUŠ Brno, Kristenova 2. místo
Šumník Adam ZUŠ Olomouc, Žerotín 2. místo
Dvořák Radim ZUŠ Kolín 2. místo
Zvláštní ceny – VIOLONCELLO
Johanna Vocetková ZUŠ J. Hanuše, Praha 6 4. kategorie violoncello
Absolutní vítěz ve hře na violoncello
Petra Meisl ZUŠ B. Jeremiáše, České Budějovice 1. kategorie violoncello
Cena za interpretaci skladby B. Martinů: Suita Miniatura č. 5
Zuzana Dubová ZUŠ Jihlava 1. kategorie violoncello
Cena za interpretaci skladby P. Bazelaire: Francouzská suita č. 1
Kateřina Korbelová ZUŠ Velešín 1. kategorie violoncello
Cena za interpretaci skladby V. E. Koželuh: Minuetto grazioso
Petr Hamerský ZUŠ Praha 5, Na Popelce 2. kategorie violoncello
Cena za interpretaci skladby G. Torelli: Adagio
Johanna Vocetková ZUŠ J. Hanuše, Praha 6 4. kategorie violoncello
Cena za interpretaci skladby J. Suk: Balada
David Pěruška Gymnázium a Hud. škola hl. m. Prahy 4. kategorie violoncello
Cena za interpretaci skladby J. Klengel: Koncertní kus
Dominik Velek Gymnázium a Hud. škola hl. m. Prahy 5. kategorie violoncello
Cena za interpretaci skladby M. Bruch: Kol Nidrei
Adam Klánský ZUŠ J. Hanuše, Praha 6 5. kategorie violoncello
Cena za interpretaci skladby J. B. Tilliére: Sonáta g moll
Marián Lerche ZUŠ Brno, Smetanova 6. kategorie violoncello
Cena firmy Celý
Marián Lerche ZUŠ Brno, Smetanova 6. kategorie violoncello
Cena za interpretaci skladby  B. Martinů: Nokturno č. 1
Anežka Krouská ZUŠ Liberec, Frýdlantská 8. kategorie violoncello
Cena za interpretaci skladby D. Popper: Gavota
Marie Charvátová ZUŠ Jihlava 9. kategorie violoncello
Zvláštní cena firmy Celý
Marie Kraťuková Gymnázium a Hud. škola hl. m. Prahy 9. kategorie violoncello
Cena za interpretaci skladby B. Martinů: Koncert č. 1




KONTRABAS                    

1. kategorie 
Stivín Indi ZUŠ Praha 8, Klapkova 1. místo
Kříž Filip ZUŠ Aš 2. místo
Svatoň Marek ZUŠ Holice 2. místo
Hejna Ondřej ZUŠ Červený Kostelec 2. místo
Konrád Lukáš ZUŠ Uničov 3. místo

2. kategorie 
Marhold Martin ZUŠ Brno, J. Kvapila 1. místo
Vlk Petr ZUŠ Morava, Zlín 1. místo
Trejtnarová Alena ZUŠ Náchod 2. místo
Ivanov Jakub ZUŠ Krnov 2. místo

3. kategorie 
Concalves Luan Checchia ZUŠ Litoměřice 1. místo
Janková Bernadeta ZUŠ Náchod 1. místo
Honzírek Adam ZUŠ Boskovice 2. místo
Berdych Matyáš ZUŠ Praha - I. Hurníka 2. místo
Čech Jan ZUŠ J. Kmocha, Kolín 3. místo
Černá Sára ZUŠ B. Jeremiáše, Č. Budějovice Čestné uznání I. st.

4. kategorie 
Váňa Štěpán ZUŠ Plzeň, Revoluční 1. místo
Kubátová Eva ZUŠ Ostrava - Poruba 2. místo
Zvláštní ceny – KONTRABAS
Indi Stivín ZUŠ Praha 8, Klapkova 1. kategorie kontrabas
Absolutní vítěz ve hře na kontrabas
Indi Stivín ZUŠ Praha 8, Klapkova 1. kategorie kontrabas
cena firmy Celý
Indi Stivín ZUŠ Praha 8, Klapkova 1. kategorie kontrabas
Cena za interpretaci skladby  I. Stivín: Pocta Františku Poštovi
Bernadetta Janková ZUŠ Náchod 3. kategorie kontrabas
Cena za interpretaci skladby  M. Gajdoš: Capriccio č. 5
Zvláštní ceny za klavírní korepetici
Roman Rucký ZUŠ J. Valčíka, Ostrava – Poruba
Olena Ivanenko ZUŠ Náchod
Petra Novotná ZUŠ J. Kvapila, Brno
Martin Plas Gymnázium a Hud. škola hl. m. Prahy
Halka Klánská ZUŠ Praha 1, Biskupská
Ema Jedlička – Gogova ZUŠ Brno, Smetanova
Hana Zemenová ZUŠ Řevnice
Hana Javorská ZUŠ Říčany
Hana Kocumová ZUŠ Most
Martina Hájková ZUŠ Praha 4, Jižní Město
Radka Wichterlová Gymnázium a Hud. škola hl. m. Prahy
Miroslav Sekera ZUŠ Plzeň, Chválenická
Jan Kubeš ZUŠ Plzeň, T. Brzkové
Zvláštní ceny za pedagogické vedení
Kateřina Hroníková ZUŠ Praha 6, Břevnov, Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy
Miroslav Zicha ZUŠ Brno, Smetanova
Hana Metelková ZUŠ Plzeň, Chválenická
Martina Charvátová ZUŠ Jihlava
Dušan Kovařík ZUŠ Brno, Smetanova
Comments