LDO Kolektivní projev

NÁRODNÍ PŘEHLÍDKA ZUŠ – LITERÁRNĚ-DRAMATICKÝ OBOR KOLEKTIVNÍ PROJEV DRAMATICKÝ, LOUTKÁŘSKÝ, PŘEDNESOVÝ A PANTOMIMA

zuš litvínov

30. 5. – 2. 6. 2013

VÝSLEDKOVÁ LISTINA


Zlaté pásmo                                                         


Základní umělecká škola Veselí nad Moravou

„Letecko-džbánová katastrofa u Balabánů“

Vedoucí souboru: Vítězslava Trávníčková

 

Soukromá základní umělecká škola Plzeň

Soubor BUDDETO

„O Jančuškovi a Marčušce“

Vedoucí souboru: Michal Ston

 

Základní umělecká škola Ostrov

Soubor HOP-HOP

„Tak tohle je naše Leni?“

Vedoucí souboru: Irena Konývková

 

Základní umělecká škola Štítného Praha

Soubor KUK!

„Navštivte Máchův kraj“

Vedoucí souboru: Ivana Sobková

 

Základní umělecká škola Iši Krejčího Olomouc

Soubor JATKA VESELÉ

„Proč se dítě vaří v kaši“

Vedoucí souboru: Magda Veselá

 

Základní umělecká škola Jaroměř

Soubor SKOROJO

„Císařovy nové šaty“

Vedoucí souboru: Jarka Holasová

 

 STŘÍBRNÉ PÁSMO                                           


Základní umělecká škola Uherské Hradiště

Soubor DRAMOŠI Z KUNOVIC

„Ze zlatého kolovratu“

Vedoucí souboru: Olga Strašáková

 

Základní umělecká škola Turnov

„Kompost“

Vedoucí souboru: Romana Zemenová

 

Základní umělecká škola Jindřichův Hradec

„M+M aneb jak to bylo“

Vedoucí souboru: Věra Šlechtová

 

Základní umělecká škola Ostrov

Soubor NA POSLEDNÍ CHVÍLI

„Pohádky od rybníka“

Vedoucí souboru: Lucie Veličková

 

Základní umělecká škola Pardubice

Soubor HAWADRAMA

„Vlak“

Vedoucí souboru: Petra Zahradníková

 

 Základní umělecká škola Třinec

Soubor PSÍ KUSY

„Tracyho tygr“

Vedoucí souboru: Tereza Strmisková

 

 

BRONZOVÉ PÁSMO                                                       

 

Základní umělecká škola Střezina Hradec Králové

Soubor MLADÉ PIVO

„P jako pivo“

Vedoucí souboru: Ema Zámečníková

 

Základní umělecká škola Štítného Praha

Divadelní studio KAMPAK

„Jen ty mně muziko hrej“

Vedoucí souboru: Dana Bláhová

 

Základní umělecká škola Žerotín Olomouc

Soubor II. stupně

„Zimní bitva“

Vedoucí souboru: Ivana Němečková, Alena Palarčíková  

 

Základní umělecká škola Zlín

„Láska a smrt“

Vedoucí souboru: Petr Nýdrle

 

Základní umělecká škola Josefa Kličky Klatovy

Soubor SIRKY

„Císařovy nové šaty aneb kdo v hadrech čeká na štěstí, ten se načeká“

Vedoucí souboru: Vladimír Kabrt

 

 

ČESTNÁ UZNÁNÍ                             

 

Základní umělecká škola Brno

„Prázdninová transformace“

Vedoucí souboru: Erika Kachlířová

 

Základní umělecká škola Rakovník

Soubor II. stupeň LDO

„Stepfordské paničky“

Vedoucí souboru: Eva Suková

 

Základní umělecká škola Jihlava

Soubor CHLUP CHLUPATÝ

„Welzl se vrací“

Vedoucí souboru: Martin Kolář

 

Základní umělecká škola Karviná

Soubor ČOKÍCI

„Havrane z kamene“

Vedoucí souboru: Lucie Semančíková

 

Základní umělecká škola Klecany

Soubor ANYKLEC

„Buď fit!“

Vedoucí souboru: Ivana Sobková

 

Základní umělecká škola Postoloprty

Soubor JEN TAK…

„Krabičková pohádka“

Vedoucí souboru: Iva Winterová

 

 

 

 

Podřízené stránky (1): Hodnocení LDO 2013
Comments