Komorní hra dřeva

Výsledková listina - dřevěné dechové nástroje

Ústřední kolo Celostátní soutěže ZUŠ ČR v komorní hře s převahou dechových nástrojů

19. - 20. 4. 2013,  ZUŠ Liberec

Kat.

Název souboru

Adresa školy

Body

Umístění

1.a

Trio příčných fléten

Praha 4, Jižní Město

22

1. místo

 

B.E.Z.V.A. kvartet

Plzeň, Sokolovská

21

1. místo

 

Klarinetové kvarteto

Hronov

19,2

2. místo

1.c

Komorní trio

Olomouc, I. Krejčího

20,2

2. místo

 

Trio

Pardubice, Havlíčkova

21

1. místo

 

Duo příčných fléten s klavírem

Blatná, J. B. Koubka

22,2

1. místo

2.a

Duo příčných fléten 

Dobřany, J. S. Bacha

21,6

1. místo

 

Flétnové duo

Hulín

16,2

čestné uznání

 

Trio " Baleve"

Hradec Králové, Habrmanova

19

2. místo

 

Malí Muzikanti

Praha 9, Praha 6

19,6

2. místo

 

Klarinetové trio

Havlíčkův Brod, J. V. Stamice

22,8

1. místo

 

Trio klarinetů

Prostějov, V. Ambrose

22

1. místo

 

Klarinetové trio

Liberec, Frýdlantská

19,4

2. místo

 

Klarinetové trio

Ústí n. O. , J. Kociána

20

2. místo

 

Trio příčných fléten

Praha 2, I. Hurníka

18,4

3. místo

 

Flétnové kvarteto

Hradec n. M.

24,6

absolutní vítěz

 

Flétnový kvartet

Brno, V. Kaprálové

19,6

2. místo

 

Dechové kvarteto

Třemošná

21

1. místo

 

Flétnové kvarteto

Polička, B. Martinů

19,6

2. místo

 

Saxofonový sextet

Pečky

17,8

3. místo

2.c

Soubor s převahou dech.n.

Rychnov n. K.

18,6

3. místo

 

Komorní trio " Resonant"

Mělník

17,8

3. místo

 

Hobojové trio 

Hranice

18,4

3. místo

 

Trio

Brno, J. Kvapila

22,5

1. místo

 

Smíšené trio

Ostrava - Hrabůvka, V. Petrželky

21,6

1. místo

 

Esprit ensemble

Uničov

19,4

2. místo

3.a

Flétnové duo

Plzeň, T. Brzkové

18,6

3. místo

 

Duo příčná flétna a klarinet

Rtyně v Podkrkonoší

20,6

2. místo

 

Klarinetové duo

Jablonec n. N.

22,6

1. místo

 

Klarinetové trio

Praha 4, Nusle

18,2

3. místo

 

Flétnové trio

Strážnice

19,2

2. místo

 

Trio příčných fléten

Kravaře, I. Žídka

19,4

2. místo

 

Klarinetové trio

Jilemnice

17

3. místo

 

Flétnové trio Piacere

Hradec Králové, Na střezině

19,8

2. místo

 

Klarinetové trio

Týniště n. O.

21,2

1. místo

 

Flétnové trio

Plzeň, Chválenická

20,6

2. místo

 

Klarinetové kvarteto

Rožnov p. R.

21,6

1. místo

 

Saxofonové kvarteto

Liberec, Jabloňová

21

1. místo

 

Flétnový kvartet

Litvínov

19

2. místo

 

Kvartet klarinetů

Prostějov, V. Ambrose

21

1. místo

 

Saxofonové kvarteto

Litoměřice

18,6

3. místo

 

Klarinetové kvarteto

Praha 2, I. Hurníka

20,4

2. místo

 

Saxofonový kvartet

Chomutov

19,8

2. místo

3.c

Trio 2 flétna a klavír

Nymburk, B. M. Černohorského

20

2. místo

 

Flétnové trio

Brno, Smetanova

22,6

1. místo

 

Trio

Roudnice n. L.

20

2. místo

 

Trio

Pardubice, Havlíčkova

19

2. místo

 

Trio 2 hoboje a violoncello

Karlovy Vary

19,6

2. místo

 

Komorní trio

Č. Budějovice, B. Jeremiáše

20

2. místo

 

Riffeltrio

Písek, O. Ševčíka

23,4

1. místo

 

Komorní trio

Olomouc, I. Krejčího

21,2

1. místo

 

Tůmovo kvinteto

Kostelec n. O. , F. I. Tůmy

21,6

1. místo

 

Čtyřflet - fl. kvarteto a klavír

Krnov

21

1. místo

4.a

Trio příčných fléten

Vysoké Mýto

20,8

2. místo

 

Saxofonový kvartet

Žirovnice

19

2. místo

 

Klarinetové kvarteto

Znojmo

21,6

1. místo

 

Klarinetové kvarteto

Plzeň, B. Smetany, Starý Plzenec

21

1. místo

 

Klarinetové kvarteto

Havířov, český Těšín

20,4

2. místo

 

Saxofonové kvarteto

Olomouc " Žerotín"

21,6

1. místo

 

Klarinetové kvarteto

Č. Budějovice, Piar.nám

21,6

1. místo

 

Klarinetové kvarteto

Rožnov p. R.

21,6

1. místo

 

Flétnové kvarteto

Praha 4, Jižní Město

22,25

1. místo

 

Klarinetové kvarteto

Brno, J. Kvapila

23,25

1. místo

 

KvarKet - saxofonové kvarteto

Praha 2, I. Hurníka

21,4

1. místo

 

Saxofonový kvintet

Česká Třebová

18,2

3. místo

 

Sestetto barbarico

Ostrov

18

3. místo

4.c

Smíšené trio

Ostrava - Hrabůvka, V. Petrželky

21,2

1. místo

 

Trio

Dobřichovice

17,8

3. místo

 

Trio - 2 klarinety a violoncello

Karlovy Vary

16,8

čestné uznání

 

Trio

Č. Krumlov, Č. Bud. , Bezdrevská

21

1. místo

 

Arbamat

Praha 4, Jižní Město

21,25

1. místo

 

Výsledková listina - zobcové flétny

 Ústřední kolo Celostátní soutěže ZUŠ ČR v komorní hře s převahou dechových nástrojů

19. - 20. 4. 2013,  ZUŠ Liberec

Kat.

Název souboru

Adresa školy

Body

Umístění

1.d

Duo zobcových fléten

Frýdlant v Č.

17,2

3. místo

 

Trio zobcových fléten

Plumlov

19,4

2. místo

 

Trio zobcových fléten

Praha 8, Taussigova

22,4

1. místo

 

Trio

Brušperk

18,4

2. místo

 

Kvarteto zobcových fléten

B. Smetany, Plzeň

20

2. místo

 

Kvarteto zobcových fléten

H. Salichové, Ostrava - Polanka

18,2

2. místo

 

Flétnový soubor

J. B. Foerstera, Jičín

18,4

2. místo

1.e

Trio

Roudnice n. L.

18,4

2. místo

 

Trio Sardonyx

Pardubice - Polabiny

18,8

2. místo

 

Muzica Ornativa minore

Brno, V. Kaprálové

24

1. místo

 

Sarabanda

Rychnov n. K.

18,2

2. místo

2.d

Flétnové duo

Jičín, J. B. Foerstera

18,2

2. místo

 

Duo z. fl. " Soprando Borboleta"

Ústí n. L. - Neštěmice

23,8

1. místo

 

Trio z. fl. " Dutý dřeva"

Bečov n. T. , J. Labitzkého

18,6

2. místo

 

Energico

Sezimovo Ústí

18,8

2. místo

 

Kvartet zobcových fléten

Písek, O. Ševčíka

22

1. místo

 

Kvinteto zobcových fléten

Cheb, J. Jindřicha

18,8

2. místo

2.e

Trio

Praha 5, Škola pro radost

15,8

3. místo

 

Trio zobcové flétny a kytara

Háj ve Slezsku, V. Vančury

15,6

3. místo

 

Komorní trio

Olomouc, I. Krejčího

19,75

2. místo

 

Komorní trio

Zlín, Harmonie

22,6

1. místo

 

Komorní trio - 2  z. fl. a kytara

Plumlov

19,4

2. místo

 

Trio

Jablonec n. J.

16

3. místo

 

Muzica Ornativa

Brno, V. Kaprálové

24,4

1. místo

3.d

Flute Girls

Dačice

22,4

1. místo

 

Trio zobc.fléten ABATEVA

Plzeň, B. Smetany

24,8

absolutní vítěz

 

Aulos trio

Praha 4, Jižní Město

16,8

3. místo

 

Trio zobcových fléten

Brno, Veveří

24,8

absolutní vítěz

 

Trio zobcových fléten

Praha 8 , Klapkova

16,4

3. místo

 

Kvartet zobcových fléten

Čerčany

19,8

2. místo

 

Dívčí kvarteto zobc. fléten

Zlín, Harmonie

22,4

1. místo

 

Kvarteto  zobcových fléten

Pardubice - Polabiny

16,4

3. místo

 

Kvinteto zobcových fléten

Frýdek - Místek

17,2

3. místo

3.e

Komorní trio " Giocoso"

Ostrava - Slezská Ostrava

21,5

1. místo

 

3 zobcové flétny a basso cont.

Rožnov p. R.

18,2

2. místo

 

Kvarteto zobc. fl. a basso cont.

Mladá Boleslav

19,6

2. místo

4.d

Trio zobcových fléten

Kojetín

19

2. místo

 

Tibia Pragensis

Praha 4, Jižní Město

18,2

2. místo

 

Kvartet zobcových fléten

Jihlava

19

2. místo

 

Kvarteto  zobcových fléten

Vysoké Mýto

18,2

2. místo

 

QarTETKY

Chrást

21,2

1. místo

4.e

Trio Javorník

Javorník

21

1. místo

 

Smíšené kvarteto

Plzeň, B. Smetany / T. Brzkové

24

1. místo

 

Výsledková listina - Zvláštní ceny dřevěné dechové nástroje

Ústřední kolo Celostátní soutěže základních uměleckých škol České republiky

v komorní hře s převahou dechových nástrojů

19. 4. – 20. 4. 2013,  ZUŠ Liberec

 

Cena ZUŠ Liberec

  • pro nejmladšího účastníka soutěže

Ester Eberlová – ZUŠ Plzeň, Sokolovská

 

Ceny odborné poroty

  • za mimořádný hudební projev

Kristýna Harvanová – ZUŠ I. Krejčího, Olomouc

 

  • za mimořádný hudební výkon

Flétnové kvarteto – ZUŠ Hradec nad Moravicí

 

  • za pedagogické vedení

Magdaléna Hrudová – ZUŠ Hradec nad Moravicí

 

  • za mimořádní hudební výkon

Adéla Mottlová – ZUŠ Brno, Smetanova

 

  • za mimořádný hudební projev

Eliška Holečková – ZUŠ O. Ševčíka, Písek

 

  • za pedagogické vedení

Jan Matoušek – ZUŠ O. Ševčíka, Písek 

 

  • za pedagogické vedení

Petr Grau – ZUŠ Praha 4, Jižní Město

 

  • za mimořádný hudební výkon

Klarinetové duo – ZUŠ Jablonec nad Nisou

 

  • za pedagogické vedení

Zdeněk Vala – ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm

 

  • za pedagogické vedení

Edita Müllerová – ZUŠ Prostějov

 

Comments