Taneční obor

19. - 20. 5. 2012 Kroměříž - ústřední kolo

VÝSLEDKOVÁ LISTINA
ÚSTŘEDNÍ KOLO NÁRODNÍ PŘEHLÍDKY TANEČNÍHO OBORU ZUŠ ČR
19. - 20. 5. 2012  Kroměříž
vyhlašovatel : MŠMT ČR
Kategorie :    1.      
poř.č. ZUŠ autor hudební předlohy název choreografie jméno choreografa disciplína hodnocení
1. ZUŠ, Na Popelce 18,                             15000  Praha 5 - Košíře Jiří Pavlica To je moje peřina Lenka Tretiagová DLTH Ocenění za hravý taneční projev
Kategorie :   2.      
poř.č. ZUŠ  autor hudební předlohy název choreografie jméno choreografa disciplína hodnocení
1. ZUŠ, Most, Moskevská 13,                        43401 Most dětské lidové písně Hoši, pojďte ven Jana Volrábová DLTH Ocenění za vhodný výběr chlapeckého námětu
2. ZUŠ B.Smetany Plzeň,                             Revoluční 100, 31200 Jan Braun Malý ptačí příběh Lenka Jíšová ST Diplom za účast
3. ZUŠ, Zábřeh, Farní 9,                                    78901 Zábřeh Jacek Urbaniak Loučení René Kuzník ST Ocenění za technickou připravenost
4. ZUŠ  Štefánikova,                  Štefánikova 19, 15000  Praha 5 Zdeněk Pechoušek Volání slunce MgA. Živana Vajsarová LT Ocenění za přirozený  a kultivovaný taneční projev
5. ZUŠ, nám. Svobody 14, 389 01 Vodňany Jakub Plachta "Komáři" Miluše Šindlerová ST CENA POROTY






Kategorie :   3.      
poř.č. ZUŠ  autor hudební předlohy název choreografie jméno choreografa disciplína hodnocení
1. ZUŠ E.Randové, Ústí nad Labem, W.Churchilla 4, 40001 Ústí nad Labem Tomáš Kočko Probuzení do jara Martina Hroudová ST Diplom za účast
2. ZUŠ, Žerotínova 11, 78701  Šumperk lidová, úprava               Jaroslav Krček Až já pojedu přes ten les Marie Jirmanová ST CENA POROTY
3. ZUŠ Pardubice, Havlíčkova 925,53002  Pradubice lidové písně, úprava                Michal Doubek Za humny David Mikula,              MgA. Lenka Šťastná LT CENA POROTY
Kategorie :   4.      
poř.č. ZUŠ  autor hudební předlohy název choreografie jméno choreografa disciplína hodnocení
1. ZUŠ, Rokycanova 1, 34701  Tachov Miloslav Kabeláč 2x Mejpl Irena André a žáci ST Ocenění za soulad pohybu                  s hudbou
2. ZUŠ Otrokovice, Školní 806, 76502  Otrokovice Imogen Heap V momentě,                            kdy jsem to vyslovila Hana Geržová ST Diplom za účast
3. ZUŠ F.Drdly  Žďár nad Sázavou, Doležalovo nám.4, p.o.,59101  Miloslav Kabeláč Delicatamente Hana  Ludvíková   a               tanečnice          ST Ocenění za pohybovou práci                              s představou
4. SZUŠ Mgr. R. Chmelové s.r.o, Ondrouškova 10, 63500 Brno Petr Iljič Čajkovskij Klářin sen Sylva Mičánková KT Ocenění za výbornou práci                                                   s klasickou taneční technikou
5. ZUŠ Sedlčany a ZUŠ Sedlec-Prčice, Šafaříkova 428, 26401 Sedlčany Jóhann Jóhannsson Kameny  Země Vendula Dědová ST Ocenění za zajímavé zpracování tématu a jeho interpretaci
6. ZUŠ Uherské Hradiště, Mariánské nám. 125, 68601  Uherské Hradiště Bohuslav Řehoř Hudba z javora Jana Kučerová ST Ocenění za vzájemnou                      komunikaci v tanečním projevu
7. ZUŠ Červený Kostelec,                       Nerudova 511, 54941 Jaroslav Kořán Mlýnský kámen Blanka Rejholdová ST CENA POROTY
8. ZUŠ, Žerotínova 11, 78701  Šumperk Tara Fuki Tančím mezi kapkami Marie Jirmanová ST Ocenění za temperament a spontánnost projevu
9. ZUŠ, Rokycanova 1, 34701  Tachov Iva Bittová Dřív než Irena André a žáci ST Diplom za účast
10. ZUŠ E.Randové, Ústí nad Labem, W.Churchilla 4, 40001 Ústí nad Labem Béla Bartók,                             Iva Bittová Pospolu Martina Hroudová ST Ocenění za citlivé sdělení prožitku
 
Kategorie :   5a.      
poř.č. ZUŠ  autor hudební předlohy název choreografie jméno choreografa disciplína hodnocení
1. ZUŠ Nový Jičín, Derkova 1,                74101 Nový Jičín Astor Piazzolla To je Tvoje místo Anita Vahalová,               Hana Zapletalová ST Ocenění za pohybovou a prostorovou nápaditost
2. ZUŠ Praha 10, Bajkalská 11,  10000 Aram Chačaturjan Spartakus  Mgr. Pravoslava     Buřvalová ST Diplom za účast
3. SZUŠ Mgr. R. Chmelové s.r.o, Ondrouškova 10, 63500 Brno neznámý Hold me Sylva Mičánková ST Ocenění za kultivovaný                      taneční projev
4. ZUŠ, Valdštejnská 216,                      51401 Jilemnice Joseph Haydn Dobré ráno Mgr. Ilja Kulichová, tanečnice ST Diplom za účast
5. ZUŠ Nový Jičín, Derkova 1,                74101 Nový Jičín Jean Baptiste Lully Je nám tu zima Mgr. Ilona Rudelová ST Diplom za účast
6. ZUŠ Jihlava, p.o., Masarykovo nám. 16/65, 58601 Jihlava Ólafur Arnalds Světlo v tmách Hana Zudová ST Ocenění za čistý taneční projev
7. ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Šmeralova 15, 36005 Karel Šimandl Slunovrat Petra Blau ST CENA POROTY
8. ZUŠ  Chodov, okres Sokolov, Nám. ČSM 693, 35735  Chodov Klarinet Factory "Kde je Skřípalka ?" Karin Donátová ST Ocenění za originalitu                       pohybového slovníku                               a jeho interpretaci
9. ZUŠ Hradec Králové, Habrmanova 130, 50002 Jon Schmidt Identita aneb:                         "Máte u sebe všechny potřebné papíry?" Radka Janů a žákyně ST Diplom za účast
 
Kategorie :   5b.      
poř.č. ZUŠ  autor hudební předlohy název choreografie jméno choreografa disciplína hodnocení
1. SZUŠ Blansko, Hybešova 1,                          67801 Blansko Cimbálová muzika Drahan Zemplín Martin Krajňak LT Diplom za účast
2. ZUŠ Brno, Slunná 11, 61700  Brno Miroslav Sekáč Staré české tance Eva Holenková ST Ocenění za pohybovou stylizaci námětu
3. ZUŠ, Valdštejnská 216,                      51401 Jilemnice Jiří Pavlica Beran se poráží na oltáři Eliška Charvátová ST CENA POROTY

Ocenění pedagogů.doc


KM TO porota.doc


Comments