Hra na lidové nástroje

Mikulov 10. - 11. 5. 2012


Výsledková listina


Hra na cimbál – sólo, komorní hra

poř. č.

 

škola

body

umístění

 

I. kategorie

 

 

 

1

Hubová Petra

ZUŠ Valašské Meziříčí

19,75

2

2

Jagošová Adéla

ZUŠ Veselí nad Moravou

21

1

3

Jílek Matyáš

ZUŠ Valašské Meziříčí

18,75

2

4

Jurečková Karolína

ZUŠ Klobouky u Brna

21

1

5

Kratochvílová Johana

ZUŠ Jar. Kvapila Brno

21,8

1

6

Rejdová Anna

ZUŠ při Gymnáziu J. G. Mendela

20,6

1

7

Strakošová Anna

ZUŠ Frenštát pod Radhoštěm

19

2

 

II. kategorie

 

 

 

1

Dostál Josef

ZUŠ Valašské Meziříčí

19,25

2

2

Frýza Jonáš

Slovácká ZUŠ, Uh. Hradiště

21

1

3

Martinková Elisabet

ZUŠ Vranovská Brno

21,6

1

4

Strnadel Martin

ZUŠ Frenštát pod Radhoštěm

20

2

 

III. kategorie

 

 

 

1

Buberník Lukáš

ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm

19

2

2

Václavková Kristýna

ZUŠ Mikulov

21,6

1

3

Válek Štěpán

ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm

22

1

 

IV. kategorie

 

 

 

1

Cáb Leoš

ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm

20,8

2

2

Cochlar Ondřej

ZUŠ Frenštát pod Radhoštěm

20

2

3

Ramdanová Ema

ZUŠ Praha 7 Šimáčkova

21,6

1

4

Španěl Břetislav

ZUŠ Uherské Hradiště

21,8

1

 

V. kategorie

 

 

 

1

Gorej Adam

ZUŠ Valašské Meziříčí

20

2

2

Jílková Markéta

ZUŠ Valašské Meziříčí

20

2

3

Kuklová Tereza

ZUŠ Vranovská Brno

19

2

4

Marhold Martin

ZUŠ Jar. Kvapila Brno

22

1

5

Vykydalová Kateřina

ZUŠ Valašské Meziříčí

21,5

1

 

VI. kategorie

 

 

 

1

Čalkovský Tomáš

ZUŠ při Gymnáziu J. G. Mendela

19

2

2

Harnošová Kateřina

ZUŠ Vracov

21,6

1

3

Múčková Anna

ZUŠ Veselí nad Moravou

21,25

1

4

Nedvědická Jitka

ZUŠ Dolní Bojanovice

19,4

2

 

VII. kategorie

 

 

 

1

Bartoníček Šimon

ZUŠ Frenštát pod Radhoštěm

19

2

2

Číp Matěj

ZUŠ Valašské Meziříčí

22

1


VIII . kategorie

 



1

Pavlíková Martina

ZUŠ Šternberk

18

2

2

Preiningerová Tereza

ZUŠ Zlín Štefánikova

17,8

2

3

Tkáčová Anežka

ZUŠ Valašské Meziříčí

23,5

1

 

IX. kategorie

 

 

 

1

Biskupová Erika

ZUŠ A. Doležala Brno

22,6

1

2

Machač Jiří

ZUŠ dr. L. Janáčka Ostrava

20,6

2

3

Martináková Veronika

ZUŠ Uherské Hradiště

20,4

2

4

Martinková Petra

ZUŠ Vracov

20,4

2

5

Tofel Ondřej

ZUŠ V. Petrželky Ostrava

20

2

 

Komorní hra s cimbálem 

 

komorní hra

 

body

umístění

 

I.  kategorie

 

 

 

1

Frýza Jonáš, Pelcová Klára

Slovácká ZUŠ               

Uh. Hradiště

18

2

 

II. kategorie

 

 

 

1

Cáb Leoš, Válek Štěpán

ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm

22

1

 

III. kategorie

 

 

 

1

Harnošová Kateřina, Moravčíková Gabriela

ZUŠ Vracov

21

1

2

Chlupová Barbora, Marhold Martin

ZUŠ J. Kvapila Brno

21,4

1

 

IV. kategorie

 

 

 

1

Martinková Petra, Varmužová Pavlína

ZUŠ Vracov

21

1

2

Tkáčová Anežka, Číp Matěj

ZUŠ Valašské Meziříčí

22,5

1


 Hra na dudy – sólo, komorní hra

poř. č.

 

škola

body

umístění

 

I. kategorie

 

 

 

1

Benek David

ZUŠ Tutti music Třinec

19

2

2

Kolafová Štěpánka

ZUŠ Liberec

18,8

2

3

Kordík Vojtěch

ZUŠ J. S. Bacha Dobřany

21,2

1

4

Pavlíček Jiří

ZUŠ Taussigova Praha 8

24,2

1

5

Slavíčková Nikola

ZUŠ Blatná

17,25

2

6

Štěpánová Anežka

ZUŠ R. Schumanna Aš

22

1

 

II. kategorie

 

 

 

1

Jacko Viktor

ZUŠ Třemošná

21,6

1

2

Rezková Jana

ZUŠ Strakonice

19,25

2

3

Vinšová Johana

ZUŠ Blatná

19

2

 

III. kategorie

 

 

 

1

Dobšovičová Tereza

ZUŠ J. Kvapila Brno

15,4

3

2

Kučerová Šárka

ZUŠ J. S. Bacha Dobřany

22,8

1

3

Matějka Dominik

ZUŠ Strakonice

20,25

2

4

Ošmera Jakub

ZUŠ Domažlice

21,66

1

5

Plechatá Zuzana

ZUŠ Blatná

20,25

2

 

IV. kategorie

 

 

 

1

Hemala Karel

ZUŠ Domažlice

21,66

1

2

Karpíšek Michal

ZUŠ Třemošná

22,6

1

3

Morysek Jan

ZUŠ Domažlice

21,66

1

 

V. kategorie

 

 

 

1

Bocek Jakub

ZUŠ Tutti music Třinec

15,6

3

2

Brych Jakub

ZUŠ J. Kvapila Brno

21

1

3

Bugoš Zdeněk

ZUŠ Chválenická Plzeň

18,8

2

4

Marhold Michal

ZUŠ J. Kvapila Brno

21,4

1

5

Noszková Nikol

ZUŠ R. Schumanna Aš

23,2

1

6

Slatinský Lukáš

ZUŠ Hrotovice

15,8

3

7

Talaga Jan

ZUŠ Jesenice

23

1

 

 

 

 

 

 

komorní hra

 

 

 

 

I. kategorie

 

 

 

1

Trio – dudy, klarinet, zobc. flétna, housle

ZUŠ Chválenická Plzeň

21,2

1

 

II. kategorie

 

 

 

1

Kučerová Šárka, Kordík Vojtěch

ZUŠ J. S. Bacha Dobřany

21

1

2

Štěpánová Anežka, Temerov Daniel

ZUŠ R. Shumanna Aš

22,4

1

3

Dudácké trio ZUŠ Blatná

ZUŠ Blatná

21

1

 

III. kategorie

 

 

 

1

Klencká selská muzika

ZUŠ Domažlice

21,66

1

2

Malá selská muzika

ZUŠ Strakonice

21,25

1

 

IV. kategorie

 

 

 

1

Dostál Jakub, Dostálová Marie, Talaga Jan

ZUŠ Jesenice

23,8

1

2

Dudácké duo

ZUŠ J. Kvapila Brno

21,8

1

3

Olšanská Hana, Bocek Jakub, Baron Daniel

ZUŠ Tutti music Třinec

22,8

1

4

Trio - dudy, klarinet, housle

ZUŠ Chválenická Plzeň

23,8

1

 

Dudácká muzika a další soubory lidové hudby

poř. č.

 

 

body

umístění

 

I. kategorie

 

 

 

1

Malá Osminka

ZUŠ Taussigova Praha

21,8

1

2

Malý Plzeňáček

ZUŠ B. Smetany Plzeň

19,2

2

3

Šmidlátka

ZUŠ Pardubice

18,6

3

 

II. kategorie

 

 

 

1

Blatenští dudáci

ZUŠ Blatná

16,6

3

2

Lidová muzička

ZUŠ Vl. Ambrose Prostějov

14,8

4

3

Malá lidová muzika

ZUŠ Karlovy Vary

21

1

4

Malá muzika z Chrástu

ZUŠ Chrást

17,4

2

 

III. kategorie

 

 

 

1

Basta fidli

ZUŠ Pardubice

12,8

 

2

Dětská dudácká muzika

ZUŠ Strakonice

16,4

3

3

Dětský folklórní soubor Mikeš

ZUŠ Říčany

11,2

 

4

Folklorní soubor Rozmarýnek

ZUŠ F. Chopina M. Lázně

12,2

 

5

Gajdium

ZUŠ Hrotovice

8,6

 

6

Hájíček

ZUŠ Jižní Město Praha 4

21,4

2

7

Muzika DFS Formánci

ZUŠ Slatiňany

23

1

8

Netrafolka

ZUŠ J. B. Foerstera Jičín

15,6

 

9

Vozembach

ZUŠ J. S. Bacha Dobřany

22,2

1

 

IV. kategorie

 

 

 

1

Ádh Mór

ZUŠ Strakonice

21,2

3

2

A šmytec

ZUŠ Pardubice

18,6

ČU

3

Dudáček

ZUŠ Liberec

16,6

ČU

4

Fratello banda

ZUŠ B. Smetany Plzeň

23,25

1

5

Meteláček

ZUŠ Chválenická Plzeň

21,8

2

6

Saframentská kapela

ZUŠ Vysoké Mýto

21,8

2

 

Cimbálová a hudecká muzika

poř. č.

 

 

body

umístění

 

III. kategorie

 

 

 

1

cimbálová muzika Kolíček

ZUŠ V. Petrželky Ostrava

21,7

1

2

cimbálová muzika Kolík

ZUŠ Mikulov

18,8

3

3

cimbálová muzika Kotula

ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm

17,8

3

4

cimbálová muzika Strunečka

ZUŠ Zlín Štefánikova

20

2

5

hudecká muzika Tanečnica

ZUŠ E. Runda Ostrava

21

1

6

cimbálová muzika Tragač

ZUŠ Brušperk

-

-

7

lidový soubor Violka

ZUŠ Klapkova Praha 8

19,6

2

8

cimbálová muzika ZUŠ Kyjov

ZUŠ Kyjov

21,9

1

9

cimbálová muzika ZUŠ Smetanova

ZUŠ Smetanova Brno

23

1

 

I. kategorie

 

 

 

1

Kvapíček

ZUŠ J. Kvapila Brno

22,3

1

2

Malá hudecká muzika

ZUŠ Smetanova Brno

21

1

3

Nejmenší hudecká muzika

ZUŠ E. Runda Ostrava

19,9

2

4

cimbálová muzika Pramének

ZUŠ Uherský Ostroh

22,8

1

 

II. kategorie

 

 

 

1

Cimbálová muzika malá

ZUŠ Kyjov

22,5

1

2

hudecká muzika Iskérka

ZUŠ E. Runda Ostrava

20,4

2

3

cimbálová muzika ZUŠ Z. Buriana

ZUŠ Zd. Buriana Kopřivnice

20,4

2

 

IV. kategorie

 

 

 

1

cimbálová muzika Bělina

ZUŠ Lorencova Zlín

20,9

2

2

cimbálová muzika Skřípci

ZUŠ dr. L. Janáčka Ostrava

23,1

1

3

cimbálová muzika Strunka

ZUŠ Štefánikova Zlín

20,7

2

4

cimbálová muzika Šefranica

ZUŠ Uherský Ostroh

20,5

2

5

cimbálová muzika ZUŠ Uherské Hradiště

ZUŠ Uherské Hradiště

23,3

1

6

cimbálová muzika Úsměv

ZUŠ V. Petrželky Ostrava

21,6

1

7

cimbálová muzika ZUŠ Velká

nad Veličkou

ZUŠ Velká nad Veličkou

19,6

3

8

cimbálová muzika ZUŠ Veselí

nad Moravou

ZUŠ Veselí nad Moravou

21,4

1

9

hudecká muzika Vrobelci

ZUŠ E. Runda Ostrava

22,6

1


Zvláštní ocenění:

Jiří Pavlíček – I. kategorie Dudácká muzika – Malá osminka – ZUŠ Praha 8 Taussigova

Iva Dostálová – I. kat. ZUŠ Pardubice – zvláštní ocenění za aranžmá

Viola Paďourková – II. kat. Dudácká muzika – ZUŠ K. Vary – zvláštní ocenění za instrumentální výkon

Comments