Dechové a bicí nástroje

Kladno 3. – 5. 5. 2012

Umístění v celostátním kole Národní soutěže BICÍ NÁSTROJE 3.5.2012


UMÍSTĚNÍ V CELOSTÁTNÍM KOLE NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ VE HŘE NA BICÍ NÁSTROJE / 3. 5. 2012 / I. - IV. kategorie

 

I. Kategorie

  • Kačmár Jakub ZUŠ, Na Vozovce 32, Olomouc 1. místo 23,4 prům. bodů 

• Buš Zdeněk ZUŠ Jablonec nad Nisou 1. místo 21,8 prům. bodů
• Zerzán Petr ZUŠ Vysoké Mýto 2. místo 20,6 prům. bodů
• Štěrba Robert ZUŠ J. Kociana, Ústí nad Orlicí 2. místo 19,6 prům. bodů
• Hökl Matyáš ZUŠ, Letovice, okr. Blansko 3. místo 17,4 prům. bodů
• Sehnalová Tereza ZUŠ Hostivař, Praha 10 3. místo 17,4 prům. bodů
• Ziegler Ondřej ZUŠ, Plzeň, Sokolovská 54 3. místo 16,6 prům. bodů

 

II. Kategorie

 • Nezval Jan ZUŠ F. X. Richtera Holešov 2. místo 20,2 prům. bodů


III. Kategorie
• Kment Adam Slovácká ZUŠ, s.r.o. Uherské Hradiště 2. místo 20,6 prům. bodů
• Novák Matouš ZUŠ Prachatice 2. místo 20,2 prům. bodů
• Pertl Jan ZUŠ Žerotín Olomouc 2. místo 19,8 prům. bodů
• Rotter Maxmilian ZUŠ Hostivař, Praha 10 3. místo 18,6 prům. bodů
• Pernica Dominik ZUŠ Blansko 3. místo 17,2 prům. bodů


IV. Kategorie
• Havrlant Štěpán ZUŠ Ivo Žídka, Kravaře 2. místo 20,4 prům. bodů
• Sajner Šimon ZUŠ Antonína Dvořáka Karlovy Vary 2. místo 20,0 prům. bodů
• Chyla Radek ZUŠ Sedlčany 3. místo 17,6 prům. bodů
• Lecjaks Lukáš ZUŠ T. G. Masaryka Chomutov 3. místo 17,6 prům. bodů

V. Kategorie

• Vedralová Markéta ZUŠ Vysoké Mýto 1. místo 22,6 prům. bodů
• Švihálková Kristýna ZUŠ B. Martinů v Havířově 1. místo 22,0 prům. bodů
• Skalička Vít ZUŠ, Týniště nad Orlicí 2. místo 19,6 prům. bodů
• Bubík David ZUŠ Český Krumlov 3. místo 18,8 prům. bodů


VI. Kategorie
• Titlbach Jan ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek 1. místo 22,8 prům. bodů
• Mikušek Vít ZUŠ Lysá nad Labem 1. místo 21,2 prům. bodů 
• Orel Libor ZUŠ J. Štursy Nové Město na Moravě 2. místo 20,4 prům. bodů
• Říha Karel ZUŠ Klapkova, Praha 8 2. místo 19,4 prům. bodů
• Pavelčák Aleš ZUŠ Liberec 
3. místo 18,2 prům. bodů


VII. Kategorie
• Bubík Erik ZUŠ B. Martinů v Havířově 1. místo 21,6 prům. bodů
• Novozámský Dominik ZUŠ Habrmanova, Hradec Králové 1. místo 21,2 prům. bodů
• Hubaty Petr ZUŠ Brandýs nad Labem 2. místo 20,4 prům. bodů
• Lahoda Ondřej ZUŠ Klecany 2. místo 20,2 prům. bodů
• Palán Samuel ZUŠ Ostrov
 3. místo 18,8 prům. bodů


VIII. Kategorie
• Grygorenko Anastasiya ZŠ a ZUŠ, Jabloňová, Liberec 1. místo 23,7 prům. bodů
• Zedka Radim ZUŠ Uherské Hradiště 1. místo 22,8 prům. bodů
• Šebetovský Vojtěch ZUŠ, Brno, Veveří 133 1. místo 21,6 prům. bodů
• Holeček Matěj ZUŠ T. G. Masaryka Chomutov 2. místo 19,4 prům. bodů
• Vyhnal Ondřej ZUŠ, Plzeň, Sokolovská 54 
3. místo 17,6 prům. bodů


IX. Kategorie
• Fidler Vojtěch ZUŠ Hlinsko 1. místo 23,2 prům. bodů
• Měrka Tibor ZUŠ F. X. Richtera Holešov 1. místo 22,6 prům. bodů
• Votava Martin ZUŠ Střezina, Hradec Králové 1. místo 21,6 prům. bodů
• Nývlt Jakub ZUŠ Červený Kostelec 1. místo 21,4 prům. bodů
• Vychodil Adam ZUŠ Klapkova, Praha 8 2. místo 19,6 prům. bodů
• Blahut Petr ZUŠ Domažlice 2. místo 19,4 prům. bodů
• Grygar Daniel ZUŠ Šternberk 2. místo 19,2 prům. bodů 
• Koukal Jiří ZUŠ B. Kozánka, Přerov 2. místo 19,2 prům. bodů
• Kouba Petr ZUŠ T. G. Masaryka Chomutov 3. místo 18,2 prům. bodů
 


Umístění v celostátním kole národní soutěže ZUŠ - 4. 5. 2012 ŽESŤOVÉ NÁSTROJE


UMÍSTĚNÍ V CELOSTÁTNÍM KOLE NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ VE HŘE NA ŽESŤOVÉ NÁSTROJE / 4. 5. 2012 / I. - V. Kategorie

                                                                                                                                                    

I. Kategorie


 Trubka
• Jindřišková Iva ZUŠ Havlíčková 925, Pardubice 1. místo 22,4 prům. bodů
• Kroutvor Josef Gymnázium a Hudební škola, Pha, ZUŠ 1. místo 22,0 prům. bodů
• Laurin Alexandr ZUŠ Šternberk 2. místo 20,8 prům. bodů
• Vosáhlo Filip ZUŠ Havlíčková 925, Pardubice 2. místo 19,4 prům. bodů
• Janoušek Štěpán ZUŠ Havlíčková 925, Pardubice 2. místo 19,3 prům. bodů
• Dvořáček Milan ZUŠ Blansko 2. místo 19,2 prům. bodů
• Kubeček Tomáš ZUŠ Police nad Metují 3. místo 18,2 prům. bodů
• Jindra Petr ZUŠ Sokolovská, Plzeň
 3. místo 18,1 prům. bodů

Lesní roh
• Jirmannová Markéta ZUŠ Police nad Metují 1. místo 23,5 prům. bodů
• Bechyně Jiří ZUŠ Česká Lípa 2. místo 19,3 prům. bodů
• Selingerová Jitka ZUŠ A. Kašpara, Loštice 
3. místo 18,7 prům. bodů

Pozoun
• Osoba Miroslav ZUŠ Viléma Petrželky, Ostrava – Hrabůvka 1. místo 21,1 prům. bodů
• Monsport Martin ZUŠ Příbor 2. místo 18,9 prům. bodů
• Valenta Michal ZŠ a ZUŠ Jabloňová Liberec 
3. místo 18,0 prům. bodů

Tenor
• Voříšek Jaroslav ZUŠ Hulín 1. místo 22,7 prům. bodů
• Macháč Petr ZUŠ Třeboň 2. místo 19,4 prům. bodů
• Švarz Jan ZUŠ Čáslav 
3. místo 17,8 prům. bodů

Baryton
• Břeň Petr ZUŠ Františkovy Lázně 
2. místo 18,6 prům. bodů

II. Kategorie


Trubka
• Pavluš Ladislav ZUŠ Kyjov, po města Kyjova 1. místo 23,6 prům. bodů
• Suchánek Jaroslav ZUŠ A. M. Buxton, Úpice 2. místo 19,4 prům. bodů
• Pluhař Josef ZUŠ Jablonec nad Nisou 2. místo 19,2 prům. bodů
• Kuhn Sebastián ZUŠ Plzeň, T. Brzkové 33 3. místo 18,4 prům. bodů
• Pavelec Ondřej ZUŠ Klapkova, Praha 8 
3. místo 18,4 prům. bodů

Lesní roh
• Žemličková Jana ZUŠ J. N. Ficílka, Chrast 1. místo 21,0 prům. bodů
• Frühaufová Viktorie ZUŠ B. Smetany Plzeň 2. místo 20,4 prům. bodů
• Kadlec Jan ZUŠ Jindřicha Jindřicha Cheb 2. místo 19,6 prům. bodů
• Kozumplík Kryštof ZUŠ Harmonie Zlín 
2. místo 19,0 prům. bodů

Tenor
• Šupitárová Anna ZUŠ, Praha 9, Ratibořická 30 
2. místo 20,6 prům. bodů

Tuba
• Švarz Matěj ZUŠ Čáslav 
2. místo 20,4 prům. bodů

 


 III. Kategorie

Trubka
• Hofbauer Vilém ZUŠ Jihlava 1. místo 25,0 prům. bodů
• Beránek Karel ZUŠ, Brno, Smetanova 8 1. místo 21,0 prům. bodů
• Sliž František Slovácká ZUŠ, s.r.o., Uherské Hradiště 1. místo 20,8 prům. bodů
• Košťál Václav ZUŠ Přelouč, okres Pardubice 2. místo 19,6 prům. bodů
• Hanák Jiří ZUŠ B. Kozánka Přerov 2. místo 19,4 prům. bodů
• Samek Jiří ZUŠ Kladno, Moskevská 3. místo 17,6 prům. bodů

Lesní roh
• Soukupová Bianka ZUŠ, Nový Jičín, Derkova 1 1. místo 21,2 prům. bodů
• Balliš Vojtěch ZUŠ J. V. Stamice Havlíčkův Brod 2. místo 19,8 prům. bodů
• Kolář Vít ZUŠ Borovany 
2. místo 19,4 prům. bodů

Baryton
• Besuch Lukáš ZUŠ Habrmanova, Hradec Králové 1. místo 22,8 prům. bodů
• Pospíšil Marek ZUŠ Vyškov 
2. místo 20,0 prům. bodů

IV. Kategorie
Trubka
• Borňás Erik ZUŠ Štětí, Horova 26 2. místo 19,6 prům. bodů
• Jašek Adam Slovácká ZUŠ, s.r.o., Uh.Hradiště 1. místo 21,0 prům. bodů
• Picek Petr ZUŠ Vimperk 
2. místo 20,4 prům. bodů

Pozoun
• Pavluš Ondřej ZUŠ Kyjov, po města Kyjova 
1. místo 23,2 prům. bodů

Lesní roh
• Koska Kryštof ZUŠ P. J. Vejvanovského Hlučín 1. místo 22,4 prům. bodů
• Šprta Petr ZUŠ Jaroslava Kvapila, Brno 
1. místo 21,0 prům. bodů

Baryton
• Bös Michal ZUŠ Uničov 
1. místo 21,2 prům. bodů

Tenor
• Pavluš Ondřej ZUŠ Kyjov, po města Kyjova
 1. místo 24,0 prům. bodů

Tuba
• Klvač Jakub ZUŠ Němčice nad Hanou 2. místo 20,4 prům. bodů
• Kubeček Lukáš ZUŠ Police nad Metují 2. místo 20,4 prům. bodů
• Miňha Tadeáš Gymnázium a Hudební škola, Pha, ZUŠ 
3. místo 18,8 prům. bodů

V. kategorie

Trubka
• Vasilová Alice ZUŠ Klapkova, Praha 8 1. místo 21,0 prům. bodů
• Jarkuliš Jiří ZUŠ P. J. Vejvanovského Hlučín 2. místo 19,4 prům. bodů
• Navrátil David ZUŠ Bystřice pod Hostýnem 
2. místo 19,2 prům. bodů

Lesní roh
• Čížková Zdeňka ZUŠ Český Krumlov 1. místo 22,0 prům. bodů

Pozoun
• Borl Tomáš ZUŠ Louny 2. místo 20,4 prům. bodů
• Santolík Václav ZUŠ, Praha 9, Ratibořická 30 2. místo 20,4 prům. bodů
• Kubica Richard ZUŠ Viléma Petrželky, Ostr.– Hrabůvka 
2. místo 20,2 prům. bodů

Tenor
• Skočík Stanislav ZUŠ Dolní Bujanovice 
2. místo 20,6 prům. bodů

Umístění v celostátním kole národní soutěže ZUŠ - 5. 5. 2012 ŽESŤOVÉ NÁSTROJE


UMÍSTĚNÍ V CELOSTÁTNÍM KOLE NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ VE HŘE NA ŽESŤOVÉ NÁSTROJE / 5. 5. 2012 / VI. - IX. Kategorie

                                                                                                                                        

 VI. Kategorie

 

Trubka
• Hadáček Ondřej ZUŠ Lysá nad Labem 2. místo 20,2 prům. bodů
• Kopáček Jonáš ZUŠ Lovosice 
1. místo 22,3 prům. bodů

Lesní roh
• Sapáková Hana ZUŠ Vítězslavy Kaprálové, Brno 
1. místo 23,2 prům. bodů

Pozoun
• Dvořák Michael ZUŠ Vysoké Mýto 2. místo 19,4 prům. bodů
• Ferda Josef ZUŠ, Praha 9, Ratibořická 30 2. místo 20,2 prům. bodů
• Mlázovský Jan ZUŠ Sezimovo Ústí 
1. místo 21,8 prům. bodů

Tenor
• Dvořák Michael ZUŠ Vysoké Mýto 
2. místo 20,0 prům. bodů

Tuba
• Gitterová Lucie ZUŠ Sokolov 
1. místo 21,4 prům. bodů

VII. Kategorie

Trubka
• Ptáček Martin ZUŠ Broumov 1. místo 21,0 prům. bodů
• Sapák Jan ZUŠ, Brno, Smetanova 8 
1. místo 21,8 prům. bodů

Pozoun
• Bukovjan Marek ZUŠ Příbor 1. místo 22,2 prům. bodů
• Smaha Tomáš ZUŠ Vimperk 
1. místo 21,0 prům. bodů

Tenor
• Sichrovský Josef ZUŠ Police nad Metují 
1. místo 20,8 prům. bodů

Baryton
• Laurin Marián ZUŠ Šternberk 1. místo 22,4 prům. bodů

Tuba
• Břeň Pavel ZUŠ Františkovy Lázně 1. místo 22,4 prům. bodů
• Janák Šimon ZUŠ Poděbrady 2. místo 19,0 prům. bodů
• Janů Zdeněk ZUŠ Hulín 
2. místo 20,0 prům. bodů

 

VIII. Kategorie

Trubka
• Sichrovský Chananel ZUŠ Police nad Metují 1. místo 23,8 prům. bodů
• Zdychová Šárka ZUŠ Liberec 1. místo 22,2 prům. bodů
• Bubela Tomáš ZUŠ Zábřeh 2. místo 20,2 prům. bodů
• Pojerová Kristýna ZUŠ B. Smetany Plzeň 2. místo 19,8 prům. bodů
• Moravec Matyáš ZUŠ Čáslav 2. místo 19,4 prům. bodů
• Raška Jiří ZUŠ Frenštát p/R 2. místo 19,4 prům. bodů
• Bílek Radim ZUŠ Dolní Bojanovice 
3. místo 18,0 prům. bodů

 

 

Lesní roh
• Šimonová Dorota ZUŠ Říčany 1. místo 21,8 prům. bodů
• Prachařová Eva ZUŠ Zábřeh, Farní 9 2. místo 20,8 prům. bodů
• Antoš Radomír ZUŠ J. N. Ficílka, Chrast 
2. místo 20,6 prům. bodů

IX. Kategorie

Lesní roh
• Zavaďák Pavel ZUŠ Plzeň, Chválenická 17 
2. místo 19,6 prům. bodů

VIII. Kategorie

Pozoun
• Šanda Richard ZUŠ Chrudim 1. místo 23,8 prům. bodů
• Chvilíček Přemysl Slovácká ZUŠ, s.r.o., Uh. Hradiště 1. místo 22,0 prům. bodů
• Váňa Jan ZUŠ Habrmanova, Hradec Králové 1. místo 21,8 prům. bodů
• Hasa Kryštof ZUŠ B. Kozánka, Přerov 1. místo 21,2 prům. bodů
• Hübner Martin ZUŠ Marie Podvalové, Praha 9 2. místo 20,8 prům. bodů
• Chadim Daniel ZUŠ G. Mahlera Humpolec 
3. místo 18,6 prům. bodů

Baryton
• Schuster Jan ZUŠ, Plzeň, T.Brzkové 33 
2. místo 19,4 prům. bodů

Tuba
• Horák Petr ZUŠ Kroměříž 1. místo 23,3 prům. bodů
• Čáp Jan ZUŠ Jihlava 1. místo 21,8 prům. bodů
• Nejdl Michal ZUŠ Josefa Kličky, Klatovy 2. místo 20,4 prům. bodů
• Bárta Jan ZUŠ Piaristické nám. České Budějovice 2. místo 19,4 prům. bodů
• Vokál Marek ZUŠ J. N. Filcíka, Chrast 2. místo 19,2 prům. bodů
• Šilhánková Aneta ZUŠ J. N. Filcíka, Chrast 
3. místo 18,8 prům. bodů


Umístění v celostátním kole národní soutěže ZUŠ - 4. 5. 2012 DŘEVĚNÉ NÁSTROJE


UMÍSTĚNÍ V CELOSTÁTNÍM KOLE NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ VE HŘE NA DŘEVĚNÉ NÁSTROJE / 4. 5. 2012 / I. - V. Kategorie

                                                                                                                              

I. Kategorie

 

Klarinet
• Kučera Jakub ZUŠ B. Smetany, Plzeň 1. místo 22,6 prům. bodů
• Kacafírek Oliver ZUŠ Kladno, 5. května 1. místo 22,4 prům. bodů
• Vajda Jakub ZUŠ Jaroslava Kvapila, Brno 2. místo 20,8 prům. bodů
• Macháč Pavel ZUŠ Valašské Klobouky 2. místo 20,6 prům. bodů
• Novotný Jan ZUŠ J. V. Stamice Havlíčkův Brod 2. místo 20,4 prům. bodů
• Bílek František ZUŠ, Havlíčkova 925, Pardubice 2. místo 20,0 prům. bodů
• Soustružníková Nikol ZUŠ Třemošná 2. místo 20,0 prům. bodů
• Šimera Vojtěch ZUŠ Václava Kálika, Opava 
3. místo 19,2 prům. bodů

Hoboj
• Tesařová Bohdana Gymnázium a Hudební škola, Pha, ZUŠ 
1. místo 23,6 prům. bodů

Fagot
• Zadák Norbert Gymnázium a Hudební škola, Pha, ZUŠ 1. místo 22,0 prům. bodů
• Dibelka Marek ZUŠ Rumburk
 3. místo 18,4 prům. bodů

Saxofon
• Měchová Natálie ZUŠ Ostr.-Poruba, J. Valčíka 4413, p.o. 
1. místo 23,4 prům. bodů

II. Kategorie
Klarinet
• Cai Yang ZUŠ J. V. Stamice Havlíčkův Brod 1. místo 21,6 prům. bodů
• Korbelář David ZUŠ J. Labitzkého Bečov n. Teplou 2. místo 20,0 prům. bodů
• Ochodková Mariana ZUŠ Ostr. -Poruba, J. Valčíka 4413, p.o. 
3. místo 19,4 prům. bodů

Hoboj
• Reichelová Anna ZUŠ Viléma Petrželky, Ostr.-Hrabůvka 1. místo 21,4 prům. bodů
• Slavíková Jana ZUŠ Česká Lípa, p.o.
 2. místo 19,0 prům. bodů

Fagot
• Vicenec Štěpán ZUŠ Vítězslavy Kaprálové Brno 
1. místo 23,2 prům. bodů

Saxofon 
• Kára Jakub ZUŠ Horní Slavkov, okr. Sokolov 3. místo 18,4 prům. bodů
• Žižka Jan ZUŠ Klapkova, Praha 8 
3. místo 18,4 prům. bodů

 

 

III. Kategorie
Klarinet
• Dolečková Anna ZUŠ Jižní Město, Praha 4 - Háje 2. místo 20,6 prům. bodů
• Kopáček Matouš ZUŠ Lovosice 1. místo 24,6 prům. bodů
• Krucinová Barbora ZUŠ Hranice 3. místo 18,6 prům. bodů
• Zálešáková Tereza ZUŠ Slavičín 
2. místo 21,0 prům. bodů


Hoboj
• Groot Matouš ZUŠ Iši Krejčího Olomouc 
2. místo 19,6 prům. bodů

Fagot
• Plšek Adam ZUŠ Vítězslavy Kaprálové Brno 
1. místo 24,0 prům. bodů

 


IV. Kategorie
Klarinet
• Šestáková Pavlína ZUŠ Neratovice 2. místo 20,4 prům. bodů
• Ptáková Dominika ZUŠ B. Smetany, Plzeň 3. místo 19,6 prům. bodů
• Musil Jan ZUŠ Klementa Slavického, Kadaň 3. místo 18,6 prům. bodů
• Rous Marek ZUŠ, Týniště nad Orlicí, Tyršovo náměstí 235 
Čestné uznání

Fagot
• Juráň Filip ZUŠ Žerotín Olomouc 2. místo 19,6 prům. bodů
• Zajonček David ZUŠ H. Salichové, Ostr.Polanka n/O 
Čestné uznání

 

Alt Saxofon
• Schäferová Marta ZŠ a ZUŠ Jabloňová Liberec 
1. místo 22,8 prům. bodů

Klarinet
• Tvrdík Aleš ZUŠ Jablonec nad Nisou 
1. místo 22,6 prům. bodů

V. Kategorie

Klarinet
• Urbanová Eliška ZUŠ, Havlíčkova 925, Pardubice 1. místo 23,0 prům. bodů
• Holubářová Michaela ZUŠ Jindřicha Pravečka 2. místo 21,4 prům. bodů
• Zelinka Ludvík ZUŠ Jaroslava Kvapila, Brno 3. místo 20,6 prům. bodů
• Pašková Kateřina ZUŠ P. J. Vejvanovského, Hlučín 3. místo 20,4 prům. bodů
• Reschová Štěpánka ZUŠ Český Krumlov 
Čestné uznání

Hoboj
• Růžička Vojtěch ZUŠ, Havlíčkova 925 Pardubice 2. místo 20,75 prům. bodů
• Matysková Klára ZUŠ Červený Kostelec 3. místo 19,8 prům. bodů
• Trojanová Kateřina ZUŠ B. Smetany, Plzeň 
3. místo 19,6 prům. bodů

Fagot
• Pácal Jakub Gymnázium a Hudební škola, Pha, ZUŠ 
1. místo 22,6 prům. bodů

Saxofon
• Holečková Eliška ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek 1. místo 23,4 prům. bodů
• Urbanová Eliška ZUŠ, Havlíčkova 925, Pardubice 1. místo 22,5 prům. bodů
• Šediváková Štěpánka ZUŠ Adolfa Voborského, Praha 4 1. místo 22,0 prům. bodů
• Suchánková Tereza ZUŠ F. I.Tůmy, Kostel.n. O., Tyršova 17 
3. místo 19,6 prům. bodů


UMÍSTĚNÍ V CELOSTÁTNÍM KOLE NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ VE HŘE NA DŘEVĚNÉ NÁSTROJE / 5. 5. 2012 /VI. - VIII. Kategorie


 VI. Kategorie

Klarinet
• Machová Ivana ZUŠ Piaristické nám. České Budějovice 1. místo 23,4 prům. bodů
• Sysová Anna ZUŠ Jižní Město, Praha 4 - Háje 1. místo 23,4 prům. bodů
• Vrbík Matouš ZUŠ Bystřice nad Perštejnem 2. místo 20,8 prům. bodů 
• Hájek Vojtěch ZUŠ, Týniště nad Orlicí 2. místo 20,6 prům. bodů
• Hřib Matěj ZUŠ Semily 2. místo 20,4 prům. bodů
• Kubíčková Simona ZUŠ Zábřeh, Farní 9 2. místo 20,0 prům. bodů
• Bělohoubek Marek ZUŠ B. Smetany, Plzeň 3. místo 19,4 prům. bodů
• Lacmanová Tereza ZUŠ Vysoké Mýto Čestné uznání
• Poživil Vojtěch ZUŠ Čáslav 
Čestné uznání

Hoboj
• Andrýsková Jitka ZUŠ Iši Krejčího Olomouc 2. místo 20,0 prům. bodů
• Hlavicová Alžběta ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm 3. místo 18,6 prům. bodů
• Marešová Barbora ZUŠ Slatiňany 3. místo 17,8 prům. bodů
• Milev Ivan ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary 
Čestné uznání

Fagot
• Jirásek Martin ZUŠ Liberec 
2. místo 20,4 prům. bodů

Saxofon
• Unterfranc Daniel ZUŠ Pelhřimov 1. místo 22,6 prům. bodů
• Vostrovský Jan ZUŠ Habrmanova, Hradec Králové 1. místo 22,4 prům. bodů
• Molin Henryk ZUŠ Pavla Kalety, Český Těšín, p.o. 3. místo 18,2 prům. bodů
• Mojžíš Adam ZUŠ F. A. Šporka, Jaroměř 
Čestné uznání

Alt Saxofon
• Řeháčková Diana ZUŠ Plzeň
 3. místo 17,8 prům. bodů

VII. Kategorie

Klarinet
• Hrušková Aranka ZUŠ Jižní Město, Praha 4 - Háje 1. místo 22,0 prům. bodů
• Kopecká Anna ZUŠ Vysoké Mýto 1. místo 21,8 prům. bodů
• Gotschalková Markéta ZUŠ Roztoky 3. místo 19,2 prům. bodů
• Stejskal Jakub ZUŠ Petra Ebena, Žamberk 3. místo 19,0 prům. bodů
• Hrdlička Tomáš ZUŠ Jindřicha Jindřicha Cheb 3. místo 18,8 prům. bo

Hoboj
• Štrobl Michal ZŠ a ZUŠ Bezdrevská, České Budějovice 
3. místo 19,0 prům. bodů

Fagot
• Štěpán Matěj ZUŠ Habrmanova, Hradec Králové 
Čestné uznání

Saxofon
• Mašek Václav Gymnázium a Hud.škola hl.m. Prahy 1. místo 22,2 prům. bodů
• Kotková Zdislava ZUŠ Žerotín Olomouc 
2. místo 19,8 prům. bodů

Alt Saxofon
• Prášilová Kateřina ZUŠ Frýdlant 
2. místo 19,6 prům. bodů

VIII. Kategorie

Klarinet
• Dvorská Veronika ZŠ a ZUŠ Rtyně v Podkrkonoší 1. místo 22,4 prům. bodů
• Hartmannová Sylvie ZUŠ Iši Krejčího Olomouc 1. místo 21,6 prům. bodů
• Janča Ondřej ZUŠ B. Smetany, Karviná-Mizerov 2. místo 20,0 prům. bodů
• Kovář Lukáš ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm 1. místo 22,0 prům. bodů
• Lenz David ZUŠ, Milevsko, Libušina 1217 3. místo 19,0 prům. bodů
• Orság Petr ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm 3. místo 18,2 prům. bodů
• Rosecký Michal ZUŠ Žďár nad Sázavou 3. místo 18,0 prům. bodů
• Růžička Vít ZUŠ Litoměřice 2. místo 20,4 prům. bodů
• Šromová Vendula ZUŠ Ořechov, okr. Brno -venkov 1. místo 21,2 prům. bodů

Baryton Saxofon
• Šmejkal Vladislav ZUŠ Jirkov 
3. místo 19,0 prům. bodů

Bas Klarinet
• Suchomel Tomáš ZUŠ Piaristické nám. České Budějovice 
1. místo 21,2 prům. bodů


Hoboj
• Loubová Marie ZUŠ Františka Jílka, Brno, Víděňská 52 2. místo 20,2 prům. bodů
• Povýšil Stanislav ZUŠ Říčany 1. místo 21,6 prům. bodů
• Sobotová Zdeňka ZUŠ B. Smetany, Plzeň 
3. místo 18,6 prům. bodů

Fagot
• Vraný Jan ZUŠ Kolín 
2. místo 19,6 prům. bodů

Saxofon
• Adamec Patrik ZUŠ T. G. Masaryka Chomutov Diplom za účast
• Cibulková Kateřina ZUŠ B. Smetany, Plzeň 2. místo 20,8 prům. bodů
• Červ Jan ZUŠ Říčany 2. místo 20,0 prům. bodů
• Pulcová Tereza ZUŠ B. Smetany, Plzeň 1. místo 23,4 prům. bodů
• Růžička Filip ZUŠ Pardubice-Polabiny 3. místo 19,0 prům. bodů
• Solanská Petra ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm 1. místo 21,6 prům. bodů
• Šmíd Antonín Druhá soukr.ZUŠ, s.r.o., Čes.Budějovice 
2. místo 20,8 prům. bodů

Alt Saxofon
• Vojáčková Eva ZUŠ Klobouky u Brna 1. místo 24,0 prům. bodů
• Vojáčková Petra ZUŠ Klobouky u Brna 
2. místo 20,8 prům. bodů

 

 

Umístění v celostátním kole národní soutěže ZUŠ - 5. 5. 2012 PŘÍČNÉ FLÉTNY


UMÍSTĚNÍ V CELOSTÁTNÍM KOLE NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ VE HŘE NA PŘÍČNÉ FLÉTNY / 5. 5. 2012 / I. - IX. Kategorie

I. Kategorie

  

• Kopecká Theodora ZUŠ Jaroslava Kvapila, Brno 2. místo, prům bodů 21 
• Burčová Anežka ZUŠ Evy Randové p.o., Ústí nad Labem čestné uznání 17,6
• Horká Ema ZUŠ Beroun 3. místo, prům bodů 18,8
• Hrudová Anna ZUŠ Hradec nad Moravicí 1. místo, prům bodů 23,8
• Javorek Vojtěch ZUŠ B. Kozánka Přerov 3. místo, prům bodů 19
• Pavičevičová Natálie ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 2 
2. místo, prům bodů 20,4

II. Kategorie

• Kopfová Lenka ZUŠ Hradec nad Moravicí 1. místo, prům bodů 21,8
• Kozák Tomáš ZUŠ Plzeň 3. místo, prům bodů 18,6
• Mechová Silvie ZUŠ Pardubice – Polabiny čestné uznání 17,8
• Pospíšilová Tereza ZUŠ Světlá nad Sázavou 3. místo, prům bodů 18,6
• Šafránková Lucie ZUŠ Rychnov nad Kněžnou 2. místo, prům bodů 19,2
• Tomášek Karol ZUŠ Marie Podvalové, Pha 9-Čakovice 3. místo, prům bodů 18,4
• Trnková Eliška ZUŠ Sokolov čestné uznání 16,2
• Vajdíková Nikol ZUŠ Lysá nad Labem 2. místo, prům bodů 19,4
• Veselá Lucie ZUŠ Mělník
 3. místo, prům bodů 18

III. Kategorie

• Cihlářová Klára ZUŠ Hradec nad Moravicí 1. místo, prům bodů 22,8
• Hejhalová Eliška ZUŠ Roudnice n.L. Rvačov 112 2. místo, prům bodů 20,6
• Kordíková Marie ZUŠ J. S. Bacha Dobřany 3. místo, prům bodů 19,4
• Sklenská Edita ZUŠ A. Muchy, Ivančice čestné uznání 17,2
• Volfová Tereza ZŠ a ZUŠ Rtyně v Podkrkonoší 
2. místo, prům bodů 20,8

IV. Kategorie

• Borkovcová Markéta ZUŠ A. Muchy, Ivančice 3. místo, prům bodů 18,6
Bošková Eliška ZUŠ Sokolovská, Plzeň 1. místo, prům bodů 21
• Keřkovská Noemi ZUŠ Jihlava 3. místo, prům bodů 18,8
• Klišová Marie ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 2 3. místo, prům bodů 18,4
• Mačáková Alexandra ZUŠ B. Kozánka Přerov čestné uznání 15,4
• Reček Robin ZUŠ Příbor čestné uznání 17,6 
• Šichtová Anežka ZUŠ Nymburk 1. místo, prům bodů 21
• Žemličková Pavlína ZUŠ Jana Nepomuka Filcíka, Chrast 
čestné uznání 17,6

 

V. Kategorie

• Dubská Markéta ZUŠ B. Jeremiáše České Budějovice 1. místo, prům bodů 22,5
• Janková Anna ZUŠ B. Kozánka Přerov 1. místo, prům bodů 21,4
• Blažková Michaela ZUŠ Jana Hanuše Praha 6 2. místo, prům bodů 20,6
• Marťák Tomáš ZUŠ Plzeň 3. místo, prům bodů 18,6 
• Sklenská Aneta ZUŠ A. Muchy, Ivančice 
čestné uznání 17,2

VI. Kategorie
• Švendová Hedvika ZUŠ J. Kociána, Ústí nad Orlicí 1. místo, prům bodů 22,2
• Besuchová Zuzana ZUŠ Habrmanova, Hradec Králové 2. místo, prům bodů 19,8
• Kozáková Eliška ZUŠ Ostrava-Záb., Sologubova 9/A, p.o. 2. místo, prům bodů 19,4
• Fojtů Kristýna ZUŠ Bystřice pod Hostýnem 2. místo, prům bodů 19
• Lytle Catherine ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 2 
3. místo, prům bodů 18

VII. kategorie
• Geislerová Denisa ZUŠ Jižní Město, Praha 4 – Háje 1. místo, prům bodů 21,8
• Šimíčková Lucie ZUŠ Krnov 1. místo, prům bodů 21,4
• Bačíková Miroslava ZUŠ Teplice 2. místo, prům bodů 20,2
• Sejkorová Barbora ZUŠ Slatiňany 2. místo, prům bodů 20,2
• Holomčíková Hana ZUŠ, Strážnice, okres Hodonín 2. místo, prům bodů 19
• Peroutková Bohumila ZUŠ Vlašim 3. místo, prům bodů 18
• Stopina Oleksandra ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary 
3. místo, prům bodů 18


VIII. Kategorie
• Pozůstalová Lucie ZUŠ F. A. Šporka, Jaroměř 1. místo, prům bodů 23,4
• Pučejdl Krištof ZUŠ B. Jeremiáše České Budějovice 1. místo, prům bodů 23
• Součková Žofie ZUŠ Habrmanova, Hradec Králové 1. místo, prům bodů 22
• Melounová Markéta ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek 2. místo, prům bodů 21
• Koláříková Vendula ZUŠ, Brno, Smetanova 8 2. místo, prům bodů 20
• Dryáková Jana ZUŠ, Lounských 4/129, Praha 4 – Nusle 3. místo, prům bodů 19,4
• Štěpánková Nikola ZUŠ Chrudim 3. místo, prům bodů 19,4
• Hápová Kateřina ZUŠ Roudnice n.L. Rvačov 112 3. místo, prům bodů 18,8
• Kozubíková Karolína ZUŠ Zlín – Malenovice 3. místo, prům bodů 18,2
• Hrebiková Tereza ZUŠ Kladno, Moskevská 3. místo, prům bodů 18
• Loudilová Lada ZUŠ Brandýs n. Labem čestné uznání 17,2
• Janů Anna ZUŠ Zábřeh, Farní 9 
čestné uznání 16,2

IX. kategorie
• Lebedová Radana ZUŠ Jižní Město, Praha 4 – Háje 2. místo, prům bodů 19,6
• Bartoňová Pavla ZUŠ Semily 2. místo, prům bodů 19
• Tvrdá Dominika ZUŠ Čelákovice 
3. místo, prům bodů 18



Umístění v celostátním kole národní soutěže ZUŠ - 4. 5. 2012 ZOBCOVÉ FLÉTNY


UMÍSTĚNÍ V CELOSTÁTNÍM KOLE NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ VE HŘE NA ZOBCOVÉ FLÉTNY / 4. 5. 2012 / I. - VIII. Kategorie

I. Kategorie

• Piskořová Alexandra ZUŠ Brušperk 261, PO 1. místo, prům. bodů 21,8
• Brandejská Lucie ZUŠ Roudnice n. L., Rvačov 112 1. místo, prům bodů 21,6
• Karafiátová Michaela ZUŠ Pardubice-Polabiny 2. místo, prům. bodů 19
• Vigner Emma ZUŠ Vítězslavy Kaprálové Brno 
2. místo, prům. bodů 19

II. Kategorie
• Scheuflerová Eliška ZUŠ Ústí nad Labem – Neštěmice 1. místo, prům. bodů 23,4
• Losová Kristýna ZUŠ Ústí nad Labem – Neštěmice 1. místo, prům. bodů 22,8
• Ondrůšková Dorota Slovácká ZUŠ, s.r.o., Uh. Hradiště 2. místo, prům. bodů 18,4
• Buriancová Karolína ZUŠ V. Snítila v Mimoni 2. místo, prům. bodů 18,2
• Najmanová Jitka ZUŠ J. B. Foerstera Jičín 2. místo, prům. bodů 17,4
• Zikmundová Natálie ZUŠ Jevíčko 
3. místo, prům. bodů 15


III. Kategorie
• Menšíková Andrea ZUŠ Plumlov 2. místo, prům. bodů 19,6
• Černá Barbora Gymnázium a Hudební škola, Pha, ZUŠ 2. místo, prům. bodů 19
• Vimr Lukáš ZUŠ Mladá Boleslav 2. místo, prům. bodů 18,2
• Kubica Dominik ZUŠ Vladislava Vančury Háj ve Slezsku 2. místo, prům. bodů 17,8
• Menšík Ladislav ZUŠ Vracov, Nám. Míru 48 3. místo, prům. bodů 14,6
• Čížková Anežka ZUŠ Liberec 
3. místo, prům. bodů 14,4

IV. Kategorie
• Houf Matyáš ZUŠ, U Půjčovny 4, Praha 1 1. místo, prům. bodů 24
• Vicenec Štěpán ZUŠ Vítězslavy Kaprálové Brno 1. místo, prům. bodů 23,2
• Šanderová Tereza ZUŠ B. Smetany, Plzeň 1. místo, prům. bodů 22
• Gabrielová Tereza ZUŠ Ústí nad Labem – Neštěmice 1. místo, prům. bodů 21,8
• Horská Tereza ZUŠ Jindřicha Jindřicha Cheb 2. místo, prům. bodů 19,6
• Tobolová Karolína ZUŠ Harmonie Zlín 2. místo, prům. bodů 17,8
• Nováková Jana ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek 2. místo, prům. bodů 17,6
• Benešová Natálie ZUŠ Jindřicha Pravečka 3. místo, prům. bodů 14,4
• Kučerová Alena ZUŠ Žerotín Olomouc 3. místo, prům. bodů 14,2
• Javorek Vojtěch ZUŠ Potštát 36 3. místo, prům. bodů 14
• Hošková Kateřina ZUŠ Mladá Boleslav 3. místo, prům. bodů 13,8
• Hlávková Kateřina ZUŠ Rychnov nad Kněžnou 
čestné uznání 9,8

 

 V. kategorie
• Špelinová Barbora ZUŠ B. Smetany, Plzeň 1. místo, prům. bodů 24
• Levová Anežka ZUŠ Pavla Křížkovského, Brno – Kom. 1. místo, prům. bodů 23,2
• Losová Simona ZUŠ Ústí nad Labem – Neštěmice 1. místo, prům. bodů 22 
• Šmerda Filip ZUŠ Vítězslavy Kaprálové Brno 1. místo, prům. bodů 22
• Kučerová Šárka ZUŠ J. S. Bacha Dobřany 1. místo, prům. bodů 21,6
• Kučerová Julie ZUŠ Dačice 2. místo, prům. bodů 19
• Tvrdík Aleš ZUŠ Jablonec nad Nisou 2. místo, prům. bodů 18,6
• Honsová Jana ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek 2. místo, prům. bodů 18
• Stránská Darina ZUŠ J. B. Foerstera Jičín 
2. místo, prům. bodů 17,6

VI. Kategorie
• Špelinová Anna ZUŠ B. Smetany, Plzeň 1. místo, prům. bodů 23
• Bazelová Natálie ZUŠ Harmonie Zlín 1. místo, prům. bodů 22,2
• Jurčáková Nikola ZUŠ Harmonie Zlín 1. místo, prům. bodů 22,2
• Jarolím Jakub ZUŠ Leoše Janáčka, p.o. Havířov 1. místo, prům. bodů 21,4
• Todorová Anna ZUŠ, Brno, Veveří 133 1. místo, prům. bodů 21,4
• Paclová Eliška ZUŠ Edvarda Runda, Slezská Ostrava 1. místo, prům. bodů 21,3
• Šolcová Barbora ZUŠ Klapkova, Praha 8 2. místo, prům. bodů 17,8
• Hlavicová Alžběta ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm 2. místo, prům. bodů 16,6
• Šafránková Eliška ZUŠ Žacléř 3. místo, prům. bodů 14,6
• Rajdusová Tereza ZUŠ Bohuslava Martinů, Havířov 
3. místo, prům. bodů 13,8

VII. + VIII. Kategorie
• Váňová Karolína ZUŠ B. Smetany, Plzeň 1. místo, prům. bodů 23 
• Staňková Petra ZUŠ Frýdlant 2. místo, prům. bodů 19,2
• Gulová Zuzana ZUŠ Klecany 2. místo, prům. bodů 19
• Liptáková Eva ZUŠ Jižní Město, Praha 4 – Háje 2. místo, prům. bodů 19
• Doležálková Lucie Slovácká ZUŠ, s.r.o., Uh. Hradiště 2. místo, prům. bodů 18,8
• Dvořáčková Terezie ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary 2. místo, prům. bodů 16,4
• Pěchová Marcela ZUŠ Kojetín 3. místo, prům. bodů 15,8
• Šuláková Monika ZUŠ Jindřicha Pravečka 3. místo, prům. bodů 15,6
• Švehlová Markéta ZUŠ Klecany 3. místo, prům. bodů 15,6
• Zučková Veronika ZUŠ A. M. Buxton Úpice 
3. místo, prům. bodů 14,8


Comments