Skladba

Výsledky skladatelské soutěže žáků ZUŠ 2010/2011

 

V 1. anonymním kole hodnotila tříčlenná porota (M. Dvořáková, J. Šťastný, V. Zouhar) 171 přihlášených skladeb.

Žáci jsou řazeni podle data narození od nejmladších.

 

I. kategorie do 10 let

 

zlaté pásmo

Marek Ryšavý, ZUŠ Orchidea clasic Brno, Marcela Slaná

Indi Stivín, ZUŠ Lounských Praha 4, Fatima Alekbarová

Klára Jelenová, ZUŠ J. Hanuše Praha 6, Jarmila Pivodová

 

stříbrné pásmo

Klára Kunčická, ZUŠ Orchidea clasic Brno, Marcela Slaná

Valentýna Klímová, ZUŠ Z. Mrkose Brno, Mario Buzzi

Anastázie Štěpánková, ZUŠ V. Vančury Háj ve Slezsku, Petr Hanousek

Terezie Dominika Běčáková, ZUŠ Orchidea, Věra Chmelová

Veronika Obadalová, ZUŠ Karolinka, Martina Havlová

Jan Havel, ZUŠ Karolinka, Martina Havlová

Mohamed Wahid Jasmine, ZUŠ Znojmo, Eliška Plachetková

Martina Novotná, ZUŠ Taussigova Praha 8, Radka Houšková

Anna Hlavničková, ZUŠ J. Hanuše Praha 6, Jana Halbychová

Vojtěch Petřek, ZUŠ Karolinka, Martina Havlová

Jan Koňařík, ZUŠ Karolinka, Martina Havlová

Marek Lipka, ZUŠ V. Vančury Háj ve Slezsku, Petr Hanousek

Martin Boháč, ZUŠ Karolinka, Martina Havlová

Anna Ondrušová, ZUŠ Znojmo, Eliška Plachetková

 

bronzové pásmo

Nikol Hořelková, ZUŠ Karolinka, Martina Havlová

Adéla Samuelová, ZUŠ Stochov, Tereza Mlynaříková

Ondřej Prokop, ZUŠ P. Kalety Český Těšín, Iluše Suchánková

Kristýna Prokopová, ZUŠ P. Kalety Český Těšín, Iluše Suchánková

 

II. kategorie do 15 let

 

zlaté pásmo

Pavel Štěpánek, ZUŠ V. Vančury Háj ve Slezsku, Petr Hanousek

Valerie Bogarová, ZUŠ Karolinka, Martina Havlová

Daria Moiseeva, ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Karel Šimandl

Lukáš Marek, ZUŠ E. Marhuly Ostrava Mariánské Hory, Olga Šmídová

Tereza Šmahelová, ZUŠ Orchidea clasic Brno, Marcela Slaná

Michaela Augustinová, ZUŠ B. Smetany Plzeň, Pavel Samiec, Zuzana Durasová

Vojtěch Kříž, ZUŠ Žerotín Olomouc, Karel Hiner

Vojtěch Šembera, ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Karel Šimandl

 

stříbrné pásmo

Klára Horáková, ZUŠ Z. Mrkose Brno, Mario Buzzi

Daniel Schneider, ZUŠ Znojmo, Eliška Plachetková

Tomáš Hoffman, ZUŠ Šimáčkova Praha 7, Emil Hradecký

Magdalena Černotová, ZUŠ Vsetín, Roman Konůpka

Štěpán Holík, ZUŠ Zlín Jižní Svahy, Renata Pekařová

Noemi Savková, ZUŠ Vsetín, Roman Konůpka

Michaela Vítovcová, ZUŠ Litvínov, Larisa Khytryak

Vojtěch Frank, ZUŠ B. Smetany Plzeň, Jan Rezek

bronzové pásmo

Daniel Putzlacher, ZUŠ P. Kalety Český Těšín, Iluše Suchánková

Vojtěch Rezek, ZUŠ Mikulov, Jarmila Mazourová

Timotheus Koukol, ZUŠ P. Kalety Český Těšín, Iluše Suchánková

Vilém Šáda, ZUŠ Z. Mrkose Brno, Mario Buzzi

Sára Soukupová, Netunice, autodidakt

 

III. kategorie nad 15 let

 

zlaté pásmo

Michal Mikulec, ZUŠ Valašské Meziříčí, Bohumír Kratochvíl

Jan Kudláček, ZUŠ Voborského Praha 4, Michal Ditrich

 

stříbrné pásmo

Marek Weiss, ZUŠ Znojmo, Eliška Plachetková

Michal Slováček, ZUŠ Z. Mrkose Brno, Mario Buzzi

Ondřej Maňák, ZUŠ Z. Mrkose Brno, Mario Buzzi

 

bronzové pásmo

Jitka Lanšperková, ZUŠ Z. Mrkose Brno, Mario Buzzi

 

 

V 2. kole 9. 6. 2011 v Hradci nad Moravicí, kterého se zúčastnili držitelé zlatého pásma, získali

zvláštní cenu poroty

Klára Jelenová, ZUŠ J. Hanuše Praha 6, Jarmila Pivodová

Daria Moiseeva, ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Karel Šimandl

Lukáš Marek, ZUŠ E. Marhuly Ostrava Mariánské Hory, Olga Šmídová

Vojtěch Kříž, ZUŠ Žerotín Olomouc, Karel Hiner

 

 

 

Comments