Kytara

Ústřední kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru 26.-27.5.2011

 

Výsledková listina

 

 

Kategorie I.

 

Jméno                                                      ZUŠ                                              umístění                           

 

Sibgatullin Timur                               ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary                    1.místo

 

Shepeleva Anastasia                          ZUŠ Teplice                                       2.místo

 

Machová Kristýna                             ZUŠ Jindřichův Hradec                     2.místo

 

Dedková Eliška                                 ZUŠ F.Chopina, Mar.Lázně               3.místo

 

Bayer David                                      ZUŠ Ostrava – Polanka n.O.             3.místo

                                                                      

Kohout Kryštof                                  ZUŠ T.Brzkové, Plzeň                      čestné uznání

 

Kunáková Charlota                             Hudební škola hl.m.Prahy                čestné uznání

 

Malý Ondřej                                       ZUŠ Praha 5 - Stodůlky                    čestné uznání

 

Porteousová Emily                             ZUŠ Praha 5 - Zbraslav                     čestné uznání

                       

Součková Sára                                   2.SZUŠ České Budějovice                čestné uznání

 

Beňová Dorota                                    ZUŠ Nový Bydžov                          čestné uznání

 
 

Kategorie II.

 

Jméno                                                      ZUŠ                                              umístění                          

 

 

Kubíková Barbora                             ZUŠ Piarist.nám. Č. Budějovice       1.místo

 

Pískovský Vít                                    ZUŠ Ostrava - Poruba                      1.místo

 

Švendová Dominika                          ZUŠ Ústí nad Orlicí                          2.místo

 

Hanik Jiří                                           ZUŠ Frenštát p.R.                             2.místo

 

Stejskalová Markéta                          ZUŠ Zábřeh                                       3.místo

 

Tvrdý David                                      ZUŠ Praha 5 – Zbraslav                    3.místo

 

Zeman Marek                                     ZUŠ Praha 8, Klapkova                     3.místo

 

Sysel Patrik                                        ZUŠ Velké Meziříčí                           čestné uznání

 

Čapková Hedvika                              ZUŠ Jaroměř                                      čestné uznání

 

 

Kategorie III.

 

Jméno                                                      ZUŠ                                              umístění                          

 

Cába Martin                                       ZUŠ Klatovy                                     1.místo

 

Novotná Klára                                   ZUŠ Hradec Králové, Na Střezině    1.místo

 

Vedralová Markéta                            ZUŠ Vysoké Mýto                             2.místo

 

Saidlová Jana                                     ZUŠ Pardubice                                  2.místo

 

Kohoutová Alžběta                            ZUŠ T.Brzkové, Plzeň                       3.místo

 

Jindřich Václav                                  ZUŠ Mariánské Lázně                       3.místo

 

Nulíčková Kristýna                            ZUŠ Zruč nad Sázavou                     čestné uznání

 

Senická Nikola                                   ZUŠ Teplice                                       čestné uznání

 

Ševců Tomáš                                      ZUŠ Police nad Metují                      čestné uznání

 

 

Kategorie IV.

 

Jméno                                                      ZUŠ                                              umístění                          

 

Sergeev Oleg                                     ZUŠ Praha 8, Klapkova                     1.místo

 

Pevala             Antonín                                  ZUŠ H.Králové, Habrmanova           2.místo

 

Konečný Matěj                                  ZUŠ Ostrava – Mar. Hory                 3.místo

 

Sajfridová Zdeňka                             ZUŠ Rakovník                                   čestné uznání I.stupně

 

Zdráhalová Anna Marie                     ZUŠ Kuřim                                        čestné uznání I.stupně

 

Křikava Filip                                      ZUŠ Brno, Křížkovského                  čestné uznání II.stupně

 

Hudeček Václav                                ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm                       čestné uznání II.stupně

 

Palán Jan                                            ZUŠ Jihlava                                        čestné uznání II.stupně

 

Dunovská Adriana                             ZUŠ Litoměřice                                 čestné uznání II.stupně

 

 

 

Kategorie V.

 

Jméno                                                      ZUŠ                                              umístění                          

 

Švendová Hedvika                            ZUŠ Ústí nad Orlicí                          1.místo

 

Nesvadbová Lucie                             ZUŠ Králíky                                      2.místo

 

Strenková Rozálie                              ZUŠ Domažlice                                 3.místo

 

Kouřílek Tomáš                                  ZUŠ Pardubice                                  čestné uznání I.stupně

 

Biskupová Monika                             ZUŠ Ostrava                                      čestné uznání I.stupně

 

Stránský Jan                                       ZUŠ Poděbrady                                 čestné uznání II.stupně

 

Beneš Vít                                           ZUŠ Trutnov                                      čestné uznání II.stupně

 

Drahokoupil Jakub                             ZUŠ Zruč nad Sázavou                     čestné uznání II.stupně

 

 

 

 

Kategorie VI.

 

Jméno                                                      ZUŠ                                              umístění                          

 

Vašíčková Kateřina                            ZUŠ Kuřim                                        1.místo

 

Vyroubalová Kateřina                                    ZUŠ Hradec Králové, Na Střezině    2.místo

 

Hudský Jakub                                    ZUŠ Semily                                       3.místo

 

Mařík Karel                                        ZUŠ Teplice                                       čestné uznání I.stupně

 

Vonková Kristina                               ZUŠ Smetanova, Brno                      čestné uznání I.stupně

           

Drahokoupil Matěj                             ZUŠ Zruč nad Sázavou                     čestné uznání I.stupně

 

Karlík Jakub                                       ZUŠ Uherské Hradiště                      čestné uznání I.stupně

 

Mlčochová Ludmila                           ZUŠ Mladá Boleslav                          čestné uznání II.stupně

 

Pilsová Klára                                      ZUŠ Piarist.nám., Č. Budějovice      čestné uznání II.stupně

 

Tomanová Kateřina                            ZUŠ Praha 6 – Břevnov                    čestné uznání II.stupně

 

 

           

Kategorie VII.

 

 

Jméno                                                      ZUŠ                                              umístění                           

 

Vitáčková Veronika                           ZUŠ Pardubice                                   1.místo

 

Opl Jiří                                               ZUŠ Plzeň,Sokolovská                      1.místo

 

Vašků Petr                                          ZUŠ Rožnov p.R.                              2.místo

 

Plesselová Hana                                 ZUŠ Žďár n.S.                                   3.místo

 

Kovář Jan                                           ZUŠ Praha 10 – Hostivař                  čestné uznání I.stupně

 

Poubová Anna                                    ZUŠ Starý Plzenec                            čestné uznání I.stupně

 

Matuška Jan                                       ZUŠ Blansko                                     čestné uznání II.stupně

 

 

 

Kategorie VIII.

 

 

Jméno                                                      ZUŠ                                              umístění                          

 

Švepeš Marek                                    ZUŠ Trhové Sviny                             1.místo

 

Pařízek Petr                                        ZUŠ Habrmanova H.Králové                        2.místo

 

Pechem Daniel                                   ZUŠ Uničov                                      2.místo

 

Pípal Jakub                                         ZUŠ Olomouc Žerotín                       3.místo

 

Pošmůrný Jindřich                             ZUŠ Most                                          3.místo

 

Vala Jakub                                          ZUŠ Ostrava – Poruba                      čestné uznání

 

Bareš Vít                                            ZUŠ Praha 2, Slezská                        čestné uznání

 

 

 

 

                                                          

                                                                 Zvláštní ocenění

 

 

Absolutní vítěz a cena města – Hedvika Švendová / ZUŠ Ústí nad Orlicí /

 

Cena za interpretaci skladby J.A.Losyho – Lucie Nesvadbová / ZUŠ Králíky /

 

Cena za interpretaci skladby G.F.Händela – Barbora Kubíková / ZUŠ Piarist.n.,

 

                                                                           České Budějovice/

 

Ocenění za interpretaci skladby M.Ponceho – Klára Novotná /ZUŠ Na Střezině,

Hradec Králové /

Ocenění za interpretaci soudobé hudby – Jiří Opl / ZUŠ Plzeň, Sokolovská /

 

Ocenění za skladbu Tico Tico No Fubá – Timur Sibgatullin / ZUŠ Karlovy Vary /

 

 

K y t a r o v á    d u a


I. kategorie

2. místo

 

ZUŠ Františkovy Lázně

Tereza Procházková
Adéla Bůchová

3. místo       

ZUŠ Praha 5 - Zbraslav

David Tvrdý
Emily Porteousová

 

II. kategorie

2. místo

 

ZUŠ Kuřim    

Martina Pijáková
Kateřina Vašíčková

3. místo       

ZUŠ Praha 8, Klapkova

Oleg Sergeev
Jan Vysloužil

2. místo

ZUŠ T.Brzkové, Plzeň

Vojtěch Šnaidr
Lenka Hrabáková

1. místo

ZUŠ Pardubice

Veronika Vitáčková
Tomáš Kouřílek

1. místo

ZUŠ Ostrava 

Monika Biskupová
Aneta Zemánková

3. místo

ZUŠ Habrmanova, Hradec Králové        

Klára Hemplová
Antonín Pevala

2. místo

ZUŠ Zruč nad Sázavou

Kristýna Nulíčková
Lucie Tvrdíková

1. místo

ZUŠ Piarist.n.,České Budějovice, ZUŠ Trhové Sviny

Barbora Kubíková                                                   Marek Švepeš

 

III. kategorie

3. místo

 

ZUŠ Semily

Ivana Mejsnarová
Jakub Hudský

 

IV. kategorie

3. místo

 

ZUŠ Olomouc Žerotín

Kateřina Maňáková
Jakub Pípal

 

V. kategorie

2. místo

 

ZUŠ Most

Jindřich Pošmůrný

David Krátký

 

Comments