Klavír

Výsledkové listiny
Národní soutěž ZUŠ České republiky v hře na klavír 2011
Ústřední kolo
 
0. kategorie
pořadí příjmení jméno škola CENA
7 Čmejla Jan ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 2 1. cena
3 Stoklasová Rozálie ZUŠ Nový Jičín 1. cena
8 Durčák Jakub ZUŠ Bohuslava Martinů, Havířov-Město 2. cena
9 Jemelková Jitka ZUŠ Harmonie, Zlín 2. cena
2 Ryšavý Marek ZUŠ Orchidea clasic, Brno 2. cena
12 Latýn Robert ZUŠ Jana Zacha, Čelákovice 2. cena
4 Vaněk Tomáš ZUŠ Ústí nad Labem - Neštěmice 3. cena
6 Červená Karolína ZUŠ Trutnov 3. cena
1 Roneš Dominik ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary ČU
5 Željazková Barbora ZUŠ Havlíčkova, Pardubice ČU
10 Klokočníková Kristýna ZUŠ Havlíčkova, Pardubice ČU
11 Košinová Anna ZUŠ Třeboň ČU
13 Moravcová Hana ZUŠ Jablonec nad Nisou ČU
 
 
1. kategorie
pořadí příjmení jméno škola CENA
10 Mojzešová Marie Viola HŠ hl. m. Prahy, Praha 3 1. cena
3 Syrková Veronika ZUŠ Jaroslava Kvapila, Brno 1. cena
2 Schindler Martin ZUŠ Krnov 2. cena
9 Matoušek Jiří ZUŠ Chlumec nad Cidlinou 3. cena
4 Šálková Kateřina ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň 3. cena
1 Růžičková Eliška ZUŠ Havlíčkova, Pardubice ČU I. stupně
6 Vondráčková Anna ZUŠ Františkovy Lázně ČU I. stupně
5 Šarközy David ZUŠ Otakara Ševčíka, Písek ČU I. stupně
7 Dlesková Dana ZUŠ Sokolov ČU
8 Marková Anežka ZUŠ Arbesova, Česká Lípa ČU
 
2. kategorie
pořadí příjmení jméno škola CENA
3 Strejcová Eva ZUŠ Ústí nad Labem - Neštěmice 1. cena
9 Blinov Alexander ZUŠ Lounských, Praha 4 2. cena
2 Smoliarová Sára ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 2 2. cena
12 Haniková Miriam Magdaléna ZUŠ Frenštát pod Radhoštěm 2. cena
8 Ayvazyan Kristine ZUŠ Klapkova, Praha 8 2. cena
10 Böhm Robin ZUŠ Jana Zacha, Čelákovice 2. cena
14 Knoulichová Anna ZUŠ Havlíčkova, Pardubice 3. cena
1 Rosenkrancová Donika ZUŠ Děčín 3. cena
11 Candrová Michaela ZUŠ Třeboň 3. cena
4 Taláb Tomáš ZUŠ Trutnov ČU I. stupně
5 Tomy Long Nguyen Duc ZUŠ Antonína Dvořáka, Karlovy Vary ČU I. stupně
6 Vodrážková Markéta SZUŠ Nuselská, Havlíčkův Brod ČU I. stupně
7 Zelenková Sofie ZUŠ Gustava Mahlera, Humpolec ČU I. stupně
13 Horáková Klára ZUŠ Střezina, Hradec Králové ČU I. stupně
16 Kotlasová Tereza ZUŠ Havlíčkův Brod ČU I. stupně
15 Kordíková Magdaléna ZUŠ Antonína Dvořáka, Karlovy Vary ČU
17 Kovaříková Eliška ZUŠ Chválenická, Plzeň ČU
 
3. kategorie
pořadí příjmení jméno škola CENA
11 Frič Roman ZUŠ Ústí nad Labem - Neštěmice 1. cena
10 Dunaja Nikola ZUŠ Jaroslava Kvapila, Brno 2. cena
4 Říha Vojtěch ZUŠ Nový Jičín 2. cena
2 Ozerová Kamila ZUŠ Třebíč 2. cena
6 Špičáková Natálie ZUŠ Krnov 2. cena
5 Soldánová Lada ZUŠ Iši Krejčího, Olomouc 3. cena
7 Bernatíková Renée ZUŠ Rudolfa Firkušného, Napajedla 3. cena
9 Červenka Vojtěch ZUŠ Uherský Brod 3. cena
14 Kopúnová Sára ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 2 3. cena
8 Blažek Petr ZUŠ Havlíčkova, Pardubice ČU I. stupně
15 Kuhn Sebastian ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň ČU I. stupně
12 Jakubcová Marie ZUŠ Bohuslava Jeremiáše, České Budějovice ČU I. stupně
16 Mahdal Jindřich ZUŠ Uherský Brod ČU I. stupně
3 Polnický Vít ZUŠ Rychnov nad Kněžnou ČU
1 Nguyenová Linda ZUŠ Jindřicha Jindřicha, Cheb ČU
13 Janková Josefína ZUŠ "Žerotín", Olomouc ČU
 
4. kategorie
pořadí příjmení jméno škola CENA
3 Schwamová Natálie ZUŠ Jižní Město, Praha 4 1. cena
10 Boček Tomáš ZUŠ Jaroslava Kvapila, Brno 2. cena
12 Fričová Renata ZUŠ Ústí nad Labem - Neštěmice 2. cena
6 Šmerda Filip ZUŠ Jaroslava Kvapila, Brno 2. cena
16 Kadlecová Anna HŠ hl. m. Prahy, Praha 3 2. cena
15 Jech Matěj ZUŠ Revoluční, Plzeň 3. cena
13 Gaálová Anna ZUŠ Děčín 3. cena
5 Škrobánek Jan ZUŠ Viléma Petrželky, Ostrava - Hrabůvka 3. cena
7 Trávníčková Ema ZUŠ Bedřicha Smetany, Karviná - Mizerov ČU I. stupně
11 Červený Lukáš ZUŠ Trutnov ČU I. stupně
14 Hamáčková Barbora ZUŠ Chrudim ČU I. stupně
17 Kumpošt Roman ZUŠ Frýdlantská, Liberec ČU I. stupně
8 Valíčková Marie ZUŠ Františkovy Lázně ČU
4 Suchánková Sára ZUŠ Police nad Metují ČU
2 Schaffer Jaroslav ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň ČU
9 Zahradníková Markéta ZUŠ Frýdlantská, Liberec ČU
1 Potocká Barbora SZUŠ Havlíčkův Brod 0
 
5. kategorie
pořadí příjmení jméno škola CENA
1 Novák Matyáš ZUŠ Jižní Město, Praha 4 1. cena
2 Petrasová Zuzana ZUŠ Lounských, Praha 4 2. cena
7 Šumníková Lucie ZUŠ "Žerotín", Olomouc 2. cena
8 Vajda Michal ZUŠ Jaroslava Kvapila, Brno 3. cena
10 Bubíková Lada ZUŠ Bohuslava Martinů, Havířov - Město 3. cena
3 Preclíková Terezie ZUŠ Bohuslava Martinů, Polička ČU I. stupně
4 Říhová Anežka ZUŠ Nový Jičín ČU I. stupně
14 Lounová Hana ZUŠ "Žerotín", Olomouc ČU I. stupně
5 Straka Jan ZUŠ Roudnice nad Labem ČU II. stupně
9 Berkovcová Kateřina ZUŠ Milevsko ČU II. stupně
12 Falta Antonín ZUŠ J. Falty, Náchod ČU II. stupně
6 Suchá Lucie ZUŠ Uničov ČU II. stupně
13 Křupková Barbora ZUŠ Iši Krejčího, Olomouc ČU
11 Čermáková Ilona ZUŠ Hlinsko ČU
 
6. kategorie
pořadí příjmení jméno škola CENA
2 Nosek Martin ZUŠ Český Krumlov 1. cena
10 Augustinová Michaela ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň 1. cena
3 Pham Anh Hoang ZUŠ Františka Jílka, Brno 2. cena
5 Potocká Kateřina SZUŠ Havlíčkův Brod 2. cena
12 Kostina Anna ZUŠ Říčany 3. cena
6 Schejbal Radek ZUŠ F. L. Gassmanna, Most ČU I. stupně
11 Borl Tomáš ZUŠ F. L. Gassmanna, Most ČU II. stupně
4 Pokorný Jiří ZUŠ Jablonec nad Nisou ČU II. stupně
13 Lukešová Šárka ZUŠ Uherský Brod ČU II. stupně
7 Stupková Anna ZUŠ Frýdlantská, Liberec ČU II. stupně
8 Trubač Vojtěch ZUŠ Valašské Meziříčí ČU II. stupně
1 Klodová Ellen ZUŠ Leoše Janáčka, Havířov - Podlesí ČU
9 Vrbová Lenka ZUŠ Jana Zacha, Čelákovice ČU
 
7. kategorie
pořadí příjmení jméno škola CENA
1 Novotná Nora ZUŠ Lounských, Praha 4 1. cena
2 Sládek Jakub ZUŠ Smetanova, Brno 1. cena
11 Hälbig Karel ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 2 1. cena
9 Delinčáková Kristýna ZUŠ Viléma Petrželky, Ostrava - Hrabůvka 2. cena
3 Šimonová Natálie ZUŠ Veveří, Brno 2. cena
8 Čermák Filip ZUŠ Sokolov 2. cena
6 Váchalová Veronika ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 2 3. cena
10 Faridová Sarah ZUŠ Antonína Dvořáka, Karlovy Vary 3. cena
7 Bahúlová Jana ZUŠ Uničov 3. cena
13 Janíková Šárka ZUŠ Třebíč ČU
14 Mikušek Vít ZUŠ F. A. Šporka, Lysá nad Labem ČU
5 Trčová Rebeka ZUŠ Říčany ČU
12 Hladíková Libuše ZUŠ Střezina, Hradec Králové ČU
4 Tichý David ZUŠ Nový Bor ČU
 
8. kategorie
pořadí příjmení jméno škola CENA
2 Blažek Libor ZUŠ Havlíčkova, Pardubice 1. cena
4 Kočnar Michal ZUŠ Hranice 2. cena
5 Krucká Kateřina ZUŠ Ostrov 2. cena
3 Jára Jan ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň 3. cena
1 Pípalová Bohdana ZUŠ Český Krumlov ČU
 
9. kategorie
pořadí příjmení jméno škola CENA
2 Novotná Zora ZUŠ Lounských, Praha 4 1. cena
21 Michalíková Eliška ZUŠ "Žerotín", Olomouc 2. cena
6 Pilerová Alžběta ZUŠ Veveří, Brno 2. cena
5 Pecha Martin ZUŠ Třeboň 3. cena
1 Nováková Vendula ZUŠ Uničov 3. cena
4 Osiková Aneta ZUŠ Viléma Petrželky, Ostrava - Hrabůvka ČU I. stupně
9 Tichý Radim ZUŠ Jihlava ČU I. stupně
22 Mikulec Michal ZUŠ Valašské Meziříčí ČU I. stupně
19 Košinová Ludmila ZUŠ Třeboň ČU I. stupně
13 Drda Michal ZUŠ J. S. Bacha, Dobřany ČU II. stupně
18 Janoušek Milan ZUŠ F. A. Šporka, Lysá nad Labem ČU II. stupně
20 Kubát Michal ZUŠ Havlíčkův Brod ČU II. stupně
16 Chyňavová Kristýna ZUŠ F. L. Gassmanna, Most ČU II. stupně
14 Gyürkeová Denisa ZUŠ Oskara Nedbala, Tábor ČU II. stupně
15 Holanová Vendula ZUŠ Střezina, Hradec Králové ČU II. stupně
17 Janáková Jarmila ZUŠ Jaroslava Kociana, Ústí nad Orlicí ČU II. stupně
7 Rohlíčková Štěpánka ZUŠ J. J. Fučíka, Lomnice nad Popelkou ČU
3 Novotná Zuzana ZUŠ Iši Krejčího, Olomouc ČU
12 Beránková Eva SZUŠ Havlíčkův Brod ČU
10 Vaňková Martina ZUŠ Frýdlantská, Liberec Diplom za účast
8 Špecián Jan ZUŠ Frýdlantská, Liberec Diplom za účast
11 Babulíková Kristýna ZUŠ Valašské Klobouky Diplom za účast
 
10. kategorie
pořadí příjmení jméno škola CENA
7 Langer Jan ZUŠ Vladimíra Ambrose, Prostějov 1. cena
2 Ryšavý Erik ZUŠ Orchidea clasic, Brno 2. cena
1 Pepřík Matouš ZUŠ Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku 3. cena
6 Hostýnek Tomáš ZUŠ Josefa Kličky, Klatovy ČU I. stupně
3 Švehláková Markéta ZUŠ Kroměříž ČU I. stupně
5 Frídl Adam HŠ hl. m. Prahy, Praha 3 ČU
4 Daňková Eva ZUŠ Jana Štursy, Nové Město na Moravě 0
 
11. kategorie
pořadí příjmení jméno škola CENA
2 Pavlík Matěj HŠ hl. m. Prahy, Praha 3 1. cena
1 Palkoska Lukáš ZUŠ J. S. Bacha, Dobřany 0
 
 
 
Comments