LDO

Vyhodnocení slovesné části přehlídky

Ve slovesné části ústředního kola soutěžní přehlídky porota vybrala 30 vítězných prací. 

příjmení a jméno

název práce

kategorie

škola

kraj

Bajer Vojtěch

Žárovka a propiska

I.

ZUŠ Starý Plzenec

Plzeňský

Barák Vlastimil

Sborník - Hran-a-dada, Všude dobře, Vytáhlý muž

V.

ZUŠ Liberec

Liberecký

Carkovová Irena

18.den

VI.

ZUŠ Ostrov

Karlovarský

Cieslar Petr

Jen tak

V.

ZUŠ Karviná

Moravskoslezský

Činčurová Bára

Mikulášské příběhy - Čert Bublián a anděl Mariál

II.

ZUŠ Frýdlant

Liberecký

Dědková Charlota

Něco jako sen - báseň Polednice

VI.

ZUŠ Frýdlant

Liberecký

Dunajčík Michal

Mimochodem…špatnej den - celý sborník, zvláště báseň Občas

V.

ZUŠ Frýdlant

Liberecký

Dunglová Natálie

Osmkrát

III.

ZUŠ Žamberk

Pardubický

Gruberová Adéla

Slečna zapomenutá v přírodě

IV.

ZUŠ Tachov

Plzeňský

Hoferek Jan

báSnění

IV.

ZUŠ Uherské Hradiště

Zlínský

Ježdíková Ludmila

Sborníček prací o mém oblíbeném písmenku L

II.

ZUŠ Žamberk

Pardubický

Klimešová Ivana

Zakousnutí do čerstvého chleba

III.

ZUŠ Žďár nad Sázavou

Vysočina

Kocum Michal

Konečně

V.

ZUŠ Františkovy Lázně

Karlovarský

kolektiv autorů

Lady M a ty druhé

V.-VI.

ZUŠ Uherské Hradiště

Zlínský

kolektiv autorů

sborník prací "Zapomenuté album"

III.

ZUŠ Biskupská, Praha 1

Praha

kolektiv autorů

sborník MAMI (Mami, Byl normální školní den, Rap, Jednou jsem šla s mámou, O lítání, Rašťák: bez názvu)

I.-V.

ZUŠ Iši Krejčího Olomouc

Olomoucký

Krejča Jakub

Kterak utěšit rozrušenou kamarádku

V.

ZUŠ Ostrov

Karlovarský

Krejčíková Žaneta

Oda do deště, Jak poetické je, jezdit v noci autobusem?, Ach ta puberta

III.

ZUŠ Opava

Moravskoslezský

Netolická Magdaléna

Před vysvědčením

II.

ZUŠ Jirkov

Ústecký

Novotná Lucie

Podzim

III.

ZUŠ Třebechovice

Královéhradecký

Rejda Dominik

Kočičí pohádky

II.

ZUŠ Třebechovice

Královéhradecký

Řeháček Jan

Chyba

II.

ZUŠ Olomouc

Olomoucký

Svozil Adam

1-6 Bez názvu

III.

ZUŠ Olomouc

Olomoucký

Škarvadová Lucie

Noty

VI.

ZUŠ Poděbrady

Středočeský

Štafová Eva

Nejlepší děda světa

II.

ZUŠ Olomouc

Olomoucký

Twardziková Šárka

Jsem

IV.

ZUŠ Třinec

Moravskoslezský

Vdolečková Dominika

Touha po dokonalosti

VI.

ZUŠ Prostějov

Olomoucký

Vémolová Jana

Výběr z tvorby

VI.

ZUŠ Valašské Meziříčí

Zlínský

Vláčilová Zora

sborník Chvění - Peříčko, Květina, Host

VI.

ZUŠ Jaroslava Kvapila Brno

Jihomoravský

Vrtělová Martina

Sebevražda Jana Dvořáka

V.

ZUŠ Kroměříž

Zlínský

Vyhodnocení sólové části přehlídky

V sólové části přehlídky, tj. přednes, monology a dialogy pracovaly dvě poroty ve složení:

Porota pro přednes

Mgr. Ljuba Fuchs

Dana Jandová

MgA. Alena Palarčíková

PhDr. Jiří Pelán

PhDr. Eva Willigová

Porota pro dramatické výstupy

MgA. Jakub Doubrava

Rudolf Felzmann

MgA. Luděk Richter

Mgr. Zuzana Varhaníková

Mgr. Eliška Vobrubová

 

Celkem bylo uděleno

- 20 ocenění ZLATÝ PEGAS (1.pásmo)

- 20 ocenění PEGAS (2.pásmo)

- 25 ocenění PEGÁSEK (3.pásmo)

- 68 ocenění Pegasovo čestné uznání

 

Porota pro přednes s předsedou Jiřím Pelánem vyhlásila vyjímečné ocenění PŘÍMO OŘ a udělila jej:

Jennifer Za Nzambi

Jakubu Veličkovi


Podrobné výsledky:

Přednes:

Příjmení

jméno

ocenění

kategorie

vyučující

škola

Barochová

Kateřina

ČU

I.

Iva Dvořáková

ZUŠ Nové Strašecí

Baško

Jan

ČU

III.

Mgr. Martina Longinová

ZUŠ Fr.Kmocha Kolín II

Černochová

Barbora

ČU

V.

Ivana Sobková

ZUŠ Biskupská Praha

Duchková

Ráchel

ČU

III.

Eva Suková

ZUŠ Rakovník

Dunglová

Natálie

ČU

II.

Mgr. Olga Strnadová

ZUŠ Petra Ebena Žamberk

Ferro

Robin

ČU

II.

Lucie Štěpánková

ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm

Gümplová

Anna

ČU

IV.

Martin Kolář

ZUŠ Jihlava

Hájek

Kryštof

ČU

V.

Lenka Jánovová

ZUŠ Liberec

Hietenbalová

Adéla

ČU

IV.

Mgr. Helena Malehová

ZUŠ Fr.Kmocha Kolín II

Hoferek

Jan

ČU

III.

Stanislav Nemrava

ZUŠ Uherské Hradiště

Hrochová

Lucie

ČU

III.

Ivana Měkotová

ZUŠ Světlá nad Sázavou

Hrudka

Petr

ČU

V.

Jaroslava Holasová

ZUŠ F.A.Šporka Jaroměř

Hrůza

Jakub

ČU

II.

Michaela Homolová

ZUŠ Liberec

Hurák

Marek

ČU

II.

Henrietta Ctiborová

ZUŠ Jaroslava Kvapila Brno

Junková

Tereza

ČU

I.

Mgr. Olga Strnadová

ZUŠ Petra Ebena Žamberk

Kalina

Jan

ČU

II.

Jitka Vachková

ZUŠ Pelhřimov

Kleinová

Kateřina

ČU

I.

Lucie Štěpánková

ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm

Klibaniová

Karolina

ČU

VI.

Emilie Zámečníková

ZUŠ Hradec Králové

Koutníková

Valentýna

ČU

I.

Jiřina Krtičková

ZUŠ Rakovník

Kozinová

Kateřina

ČU

II.

Dana Žáková

ZUŠ Domažlice

Králová

Anna

ČU

IV.

Emilie Zámečníková

ZUŠ Hradec Králové

Kranich

Dan

ČU

V.

Zoja Oubramová

ZUŠ Praha 9

Maksymov

Jakub

ČU

IV.

Jarka Holasová

ZUŠ F.A.Šporka Jaroměř

Navrátilová

Tereza

ČU

II.

Lenka Urbanová

ZUŠ Hulín

Nedvěd

Matěj

ČU

III.

Naďa Mikesková

ZUŠ Rakovník

Nováková

Veronika

ČU

IV.

Jana Neuradová

ZUŠ Kladno

Novotná

Anna

ČU

III.

Anna Nádvorníková

ZUŠ Sedlčany

Osúchová

Veronika

ČU

I.

Mgr. Martina Longinová

ZUŠ J.L.Dusíka Čáslav

Pejsarová

Michaela

ČU

II.

Dana Žáková

ZUŠ Kdyně

Pešťák

Radek

ČU

II.

Lada Kunzová

ZUŠ Litvínov-Chudeřín

Petříková

Nina

ČU

VII.

Jan Dvořák

ZUŠ Hradec Králové

Poživil

Vojtěch

ČU

II.

Mgr. Martina Longinová

ZUŠ J.L.Dusíka Čáslav

Přibylová

Lara

ČU

I.

Zoja Oubramová

ZUŠ Praha 9

Rác

Jaroslav

ČU

II.

PaedDr. Alena Pavlíková

ZUŠ Děčín

Ridl

Ondřej

ČU

I.

MgA.  Jolana Brannyová

ZUŠ Hradec Králové

Ročňová

Anna

ČU

I.

Renata Klečková

ZUŠ Chrudim Obce Ležáků

Roleček

Vít

ČU

V.

Renata Klečková

ZUŠ Chrudim Obce Ležáků

Rusková

Kateřina

ČU

IV.

Mgr. Martina Longinová

ZUŠ Fr.Kmocha Kolín II

Sedlák

Filip

ČU

V.

Marcela Kovaříková

ZUŠ Třinec

Setvín

Petr

ČU

VII.

Ivana Procházková

ZUŠ Jakuba Jana Ryby Rožmitál p. T.

Stráník

Josef

ČU

I.

Mgr. Zuzana Jirsová

ZUŠ Vít.Nováka Jindřich. Hradec

Suchánek

Jan

ČU

I.

Markéta Pavlištíková

ZUŠ Zlín

Svěráková

Tereza

ČU

II.

Hana Trázníková

ZUŠ Biskupská Praha

Šveda

Lukáš

ČU

II.

Mgr. Radka Veselá

ZUŠ B. Smetany Karviná-Mizerov

Topinková

Klára

ČU

II.

Jiřina Lhotská

ZUŠ Strakonice

Ullrich

Herbert

ČU

III.

MgaA. Bohumila Plesníková

ZUŠ Valašské Meziříčí

Vaněk

Karel

ČU

VII.

Daniela Pivovarči

ZUŠ Václava Kálika Opava

Veselý

Václav

ČU

IV.

Lenka Jánovová

ZUŠ Liberec

Vrtek

Štěpán

ČU

IV.

Henrietta Ctiborová

ZUŠ Jaroslava Kvapila Brno

Zámečníková

Zuzana

ČU

IV.

Roman Švehlík

ZUŠ UH. Brod

Bečka

Matouš

PEGÁSEK

II.

Jiřina Rottová

ZUŠ A.Dvořáka Karlovy Vary

Berčíková

Anežka

PEGÁSEK

IV.

Hana Trázníková

ZUŠ Biskupská Praha

Božoňová

Klára

PEGÁSEK

I.

Jitka Kvasničková

ZUŠ Frýdlant nad Ostravicí

Fejtek

Tomáš

PEGÁSEK

II.

Jitka Pluháčková

ZUŠ Staňkov

Horák

Michal

PEGÁSEK

I.

Monika Janáková

ZUŠ Hradec Králové

Hron

Hugo

PEGÁSEK

I.

Jana Jurkasová

ZUŠ Uničov

Kinkal

Ondřej

PEGÁSEK

I.

Jana Neuradová

ZUŠ Kladno

Konečný

Lukáš

PEGÁSEK

V.

Milena Nečesaná

ZUŠ Louny

Marvanová

Hana

PEGÁSEK

IV.

Jana Loosová

ZUŠ Litvínov-Chudeřín

Mechúrová

Barbora

PEGÁSEK

III.

Mgr. Radka Veselá

ZUŠ B. Smetany Karviná-Mizerov

Osohová

Eva

PEGÁSEK

III.

Olga Strašáková

ZUŠ Uherské Hradiště

Ottová

Michaela

PEGÁSEK

I.

Jitka Pluháčková

ZUŠ Staňkov

Slobodová

Jana

PEGÁSEK

II.

Petra Hlubučková

ZUŠ Chlumec nad Cidlinou

Strnadová

Andrea

PEGÁSEK

I.

Jiřina Rottová

ZUŠ A.Dvořáka Karlovy Vary

Štochlová

Tereza

PEGÁSEK

IV.

Mgr. Markéta Světlíková

ZUŠ Jaros.Kociana Ústí nad Orlicí

Teichmann

Antonín

PEGÁSEK

III.

Libuše Hájková

ZUŠ Liberec

Tomanová

Karla

PEGÁSEK

I.

Mgr. Hana Kotyzová

ZUŠ Vladimíra Ambrose Prostějov

Trávníčková

Alžběta

PEGÁSEK

I.

Vítězslava Trávníčková

ZUŠ Veselí nad Moravou

Úradník

Šimon

PEGÁSEK

I.

Mgr. Radka Veselá

ZUŠ B. Smetany Karviná-Mizerov

Vašková

Johana

PEGÁSEK

I.

Hana Trázníková

ZUŠ Biskupská Praha

Vízner

Jiří

PEGÁSEK

I.

Alžběta Urbancová

ZUŠ Žatec

Vrtělková

Natálie

PEGÁSEK

I.

MgaA. Bohumila Plesníková

ZUŠ Valašské Meziříčí

Aranyossyová

Markéta

PEGAS

II.

Mgr. Irena Konývková

ZUŠ Ostrov

Borovanský

Jakub

PEGAS

IV.

Věra Slunéčková

ZUŠ Praha 4-Nusle

Hradil

Ondřej

PEGAS

I.

MgaA. Bohumila Plesníková

ZUŠ Valašské Meziříčí

Jírovská

Natálie

PEGAS

II.

Lucie Veličková

ZUŠ Ostrov

Kozub

Štěpán

PEGAS

II.

Tatiana Bednaříková

ZUŠ Javorník

Kroupová

Tereza

PEGAS

IV.

Ivana Sobková

ZUŠ Biskupská Praha

Ledvinová

Julie

PEGAS

I.

Monika Janáková

ZUŠ Hradec Králové

Marušák

Vít

PEGAS

II.

Mgr. Zuzana Jirsová

ZUŠ Vít.Nováka Jindřich. Hradec

Matěj

Josef

PEGAS

I.

Mgr. Gabriela Kubíčková

ZUŠ Zábřeh

Mikulášek

Marek

PEGAS

V.

Milena Nečesaná

ZUŠ Louny

Mrázková

Nina

PEGAS

I.

Jitka Morávková

ZUŠ Praha 9

Neubauerová

Petra

PEGAS

I.

Jitka Pluháčková

ZUŠ Holýšov

Sušický

Zdeněk

PEGAS

I.

Milena Nečesaná

ZUŠ Louny

Vála

Vojtěch

PEGAS

I.

Jiřina Rottová

ZUŠ A.Dvořáka Karlovy Vary

Bleha

Daniel

ZLATÝ PEGAS

I.

Lucie Veličková

ZUŠ Ostrov

Doležalová

Anna

ZLATÝ PEGAS

II.

MgA. Jana Franková

ZUŠ Praha 4-Spořilov

Grubrová

Tereza

ZLATÝ PEGAS

I.

PaedDr. Alena Pavlíková

ZUŠ Děčín

Hutečka

Filip

ZLATÝ PEGAS

III.

MgA. Ivana Němečková

ZUŠ "Žerotín" Olomouc

Klug

Nazareno

ZLATÝ PEGAS

III.

Mgr. Irena Konývková

ZUŠ Ostrov

Langer

Adam

ZLATÝ PEGAS

II.

MgA. Ivana Němečková

ZUŠ "Žerotín" Olomouc

Liška

Jakub

ZLATÝ PEGAS

IV.

Mgr. Eliška Vobrubová

ZUŠ Frýdlant

Malota

Vít

ZLATÝ PEGAS

II.

Jiřina Lhotská

ZUŠ Strakonice

Pidrman

Petr

ZLATÝ PEGAS

IV.

Milena Nečesaná

ZUŠ Louny

Prchalová

Michaela

ZLATÝ PEGAS

II.

Jitka Morávková

ZUŠ Praha 9

Schmied

Daniel

ZLATÝ PEGAS

II.

MgaA. Bohumila Plesníková

ZUŠ Valašské Meziříčí

Smolková

Veronika

ZLATÝ PEGAS

V.

Hana Trázníková

ZUŠ Biskupská Praha

Soukupová

Zuzana

ZLATÝ PEGAS

IV.

Jitka Morávková

ZUŠ Praha 9

Tichá

Tereza

ZLATÝ PEGAS

III.

Martina Kolářová

ZUŠ Mohelnice

Velička

Jakub

ZLATÝ PEGAS

+ PŘÍMO OŘ

III.

Lucie Veličková

ZUŠ Ostrov

Za Nzambi

Jennifer

ZLATÝ PEGAS

+ PŘÍMO OŘ

III.

Renata Klečková

ZUŠ Chrudim Obce Ležáků


Monology:

Příjmení

jméno

ocenění

kategorie

vyučující

škola

Angelová

Tereza

ČU

IV.

Eva Dusová

ZUŠ Ostrava-Poruba

Horehleď

Tadeáš

ČU

III.

Vítězslava Trávníčková

ZUŠ Veselí nad Moravou

Hostáková

Kristina

ČU

V.

Jana Portyková

ZUŠ Hradec Králové

Hubařová

Martina

ČU

IV.

Přemysl Jiran

ZUŠ Vrchlabí

Křenek

Adam

ČU

IV.

Jana Portyková

ZUŠ Hradec Králové

Kučera

Jáchym

ČU

V.

Jana Neuradová

ZUŠ Kladno

Libánek

Jakub

ČU

II.

Jana Portyková

ZUŠ Hradec Králové

Nemec

Petr

ČU

III.

Lenka Kvasničková

ZUŠ Poděbrady

Papírník

Jan

ČU

II.

Mgr. Helena Kostečková

ZUŠ Praha 8

Pecáková

Andrea

ČU

V.

Renata Klečková

ZUŠ Chrudim Obce Ležáků

Sbouli

Angelika

ČU

III.

Jitka Morávková

ZUŠ Praha - Prosek

Šatunova

Varvara

ČU

IV.

Eva Dusová

ZUŠ Ostrava-Poruba

Papáček

Michal

PEGÁSEK

III.

Mgr. Markéta Světlíková

ZUŠ Jar.Kociana Ústí nad Orlicí

Škapik

Šimon

PEGÁSEK

V.

Lukáš Horáček

ZUŠ Liberec

Walová

Daniela

PEGÁSEK

III.

Mgr. Lucie Semančíková

ZUŠ B. Smetany Karviná-Mizerov

Böhmová

Karolina

PEGAS

IV.

Dana Žáková

ZUŠ B. Němcové Domažlice

Staňková

Petra

PEGAS

V.

Vítězslava Trávníčková

ZUŠ Veselí nad Moravou

Jiříčková

Veronika

ZLATÝ PEGAS

V.

Mgr. Hana Kotyzová

ZUŠ Vl.Ambrose Prostějov


Dialogy:

Příjmení

jméno

ocenění

kategorie

vyučující

škola

Mrázek

Jan

ČU

III.

Jiřina Lhotská

ZUŠ Strakonice

Malota

Vít

ČU

II.

Jiřina Lhotská

ZUŠ Strakonice

Lučická

Michaela

ČU

V.

Jana Portyková

ZUŠ Hradec Králové

Hostáková

Kristina

ČU

V.

Jana Portyková

ZUŠ Hradec Králové

Blecha

Ondřej

ČU

V.

Marcela Kovaříková

ZUŠ Třinec

Sedlák

Filip

ČU

V.

Marcela Kovaříková

ZUŠ Třinec

Balkovská

Ivana

PEGAS

V.

Mgr. Eva Vinterová

ZUŠ Postoloprty

Zíbrt

Daniel

PEGAS

V.

Mgr. Eva Vinterová

ZUŠ Postoloprty

Rojíková

Eliška

PEGAS

III.

Mgr. Irena Konývková

ZUŠ Ostrov

Tomanová

Věra

PEGAS

III.

Mgr. Irena Konývková

ZUŠ Ostrov

Štanclová

Růžena

ZLATÝ PEGAS

IV.

Jitka Morávková

ZUŠ Praha 9

Soukupová

Zuzana

ZLATÝ PEGAS

IV.

Jitka Morávková

ZUŠ Praha 9

Palm

Vojtěch

ZLATÝ PEGAS

II.

Mgr. Irena Konývková

ZUŠ Ostrov

Aranyossyová

Markéta

ZLATÝ PEGAS

II.

Mgr. Irena Konývková

ZUŠ Ostrov

Faltisová

Markéta

ZLATÝ PEGAS

III.

Jan Dvořák

ZUŠ Hradec Králové

Matějka

Vojtěch

ZLATÝ PEGAS

III.

Jan Dvořák

ZUŠ Hradec Králové

Comments