Komorní hra s převahou smyčcových nástrojů

Ústřední kolo národní soutěže ZUŠ

v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů

 

 

 

 

 

 

 

Jindřichův Hradec: 21.5. - 23.5.2010

 

 

 

 

 

 

 

VÝSLEDKY

PÁTEK 21.5.2010

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kategorie  I / 3    (do 10 let)                                                                                   

tria, kvarteta, kvinteta klasického obsazení bez klavíru

pořadí

soubor, ZUŠ

členové

vyučující

1.cena

Smyčcové kvinteto

Karolína Karpfová - housle

Michaela Michalová

ZUŠ Police nad Metují

Kateřina Karpfová - housle

 

 

Maxim Vik - viola

 

 

Karolína Soukupová - vcello

 

 

Petr Lichý - violoncello

 

 

 

 

 

 

 

 

kategorie  I / 5    (do 10 let)                                                                                   

soubory barokní a předklasické hudby

pořadí

soubor, ZUŠ

členové

vyučující

2.cena

Barokní trio

Aneta Kunová - housle

Jana Davidová

ZUŠ J.Valčíka

Natálie Kunová - housle

MgA.Kateřina Barteková

Ostrava - Poruba

Martina Šarmanová - klavír

 

kategorie  I / 4     (do 10 let)                                                                                   

tria, kvarteta, kvinteta klasického obsazení s klavírem

pořadí

soubor, ZUŠ

členové

vyučující

1.cena

Klavírní trio

Nathálie Kostelecká - housle

Arnošt Střížek

Hudební škola hl.m.

Vilém Vlček - violoncello

 

Prahy

Viola Mojzešová - klavír

 

1.cena

Klavírní trio

Šimon Knettig - housle

Magdaléna Duchaňová

ZUŠ Smetanova ul.

Marián Lerche - violoncello

Armine Stepanyan

Brno

Adéla Mottlová - klavír

 

1.cena

Trio

Tadeáš Janko - housle

Lukáš Janko

ZUŠ Náchod

Jan Mokrejš - housle

 

 

Karolína Janková - klavír

 

2.cena

Trio

Greti Kalčeva - housle

Darina Kalčeva

ZUŠ B.Smetany

Kryštof Kohout - housle

Olga Hráchová

Plzeň

Matouš Kos - klavír

Zuzana Durasová

2.cena

Klavírní trio

Sára Hanušová - housle

Ivana Hrubá

ZUŠ Harmonie

Lucie Vilímková - housle

 

Zlín

Tereza Menzlová - klavír

 

2.cena

Smyčcové trio s klavírem

Tereza Hlaváčková - housle

Miroslava Stejskalová

ZUŠ Letohrad

Monika Matějíčková - housle

 

 

Kristýna Švecová - housle

 

 

Karolína Moravcová - klavír

 

3.cena

Trio ZUŠ T.Brzkové

Jan Kinzl - housle

Ivana Kopecká

a ZUŠ B.Smetany

Magdaléna Hušková - housle

Jan Kubeš

Plzeň

Jaroslav Schaffer - klavír

Olga Hráchová

3.cena

Trio

Jana Burdová - housle

Mgr.Zdenka Hališková

ZUŠ Edvarda Runda

Hana Honajzerová - housle

Miluše Pazdziorová

Slezská Ostrava

František Geist - klavír

 

3.cena

Komorní trio

Eva Zouharová - housle

Alena Zouharová

ZUŠ Uničov

Žofie Vitešníková - housle

 

 

Kateřina Steidlová - klavír

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kategorie  II / 5        (do 12 let )                                                                           

soubory barokní a předklasické hudby

pořadí

soubor, ZUŠ

členové

vyučující

1.cena

Soubor barokní

Alžběta Küchlerová - housle

Mgr.Václav Křivánek

a předklasické hudby

Kateřina Sedlářová - housle

 

ZUŠ Kroměříž

Marie Drkulová - klavír

 

1.cena

kvarteto

Banjamin Sichrovský - housle

Lukáš Janko

ZUŠ Náchod

Viktor Tomek - housle

 

 

Michal Baláž - klávesy

 

 

Jiří Prouza - violoncello

 

 

 

 

kategorie  II / 4         (do 12 let )                                                                            

tria, kvarteta, kvinteta klasického obsazení s klavírem                           

pořadí

soubor, ZUŠ

členové

vyučující

1.cena

Trio

Jakub Hejhal - housle

Jiří Panchartek

ZUŠ

Eliška Hejhalová - flétna

Jaroslava Maťáková

Roudnice nad Labem

Jan Straka - klavír

Hana Vyšínová

2.cena

Klavírní trio

Anh Hoang Pham - klavír

Hana Vojtková

ZUŠ Františka Jílka

Alona Kurmayeva - housle

 

Brno

Matouš Vojtek - violoncello

 

2.cena

Komorní trio

Rostislav Drábek - housle

Alena Zouharová

ZUŠ Uničov

Zuzana Niklová - housle

 

 

Lucie Suchá - klavír

 

2.cena

Klavírní kvarteto

Judit Gregorová - housle

MgA Mikuláš Drha

SZUŠ Zavadilka, o.p.s.

Kateřina Charvátová - housle

MgA Jana Drhová

České Budějovice

Terezie Gregorová - vcello

 

 

Klára Gregorová - klavír

 

3.cena

Komorní trio

Karolína Novotná - housle

František Staněk

ZUŠ Otakara Ševčíka

Barbora Hlaváčová - housle

 

Písek

Pavel Mládek - klavír

 

3.cena

Trio 2 housle+klavír

Klára Kutmanová - housle

Jitka Adamusová

ZUŠ Říčany

Ondřej Kutman - housle

 

 

Matouš Kutman - klavír

 

3.cena

Klavírní trio

Anna Stupková - klavír

Věra Kolafová

 

ZUŠ Liberec

Jan Petržílka - housle

Jiřina Goldsteinová

 

Emma Kolafová - vcello

Anna Langrová

 

ČU 1.st

Klavírní trio

Tereza Luftová - klavír

 

Eva Pinkasová

 

ZUŠ

Michael Housa - housle

 

 

Mladá Boleslav

Anna Skopcová - vcello

 

ČU

Klavírní trio

Marcela Žandová - housle

Mgr.Petr Pitra

ZŠ a ZUŠ

Magdaléna Pitrová - vcello

 

Karlovy Vary

Anna Štěříková - klavír

 

 

 

 

 

 

 

 

kategorie  II / 3      (do 12 let )                                                                            

tria, kvarteta, kvinteta klasického obsazení bez klavíru

pořadí

soubor, ZUŠ

členové

vyučující

1.cena

Smyčcové trio

Ivana Králíčková - housle

Jana Šuplerová

Slovácká ZUŠ, s r.o.

Radek Blahuš - housle

Ivana Hrubá

Uherské Hradiště

Magdalena Frantová - vcello

 

2.cena

Kvarteto

Natálie Kulina - housle

Libor Suchý

ZUŠ Letovice

Terezie Novotná - housle

 

 

Veronika Šírová - viola

 

 

Lenka Suchá - violoncello

 

3.cena

Trio

Kateřina Vítečková - housle

MgA.

ZUŠ Václava Kálika

Noemi Svobodová - viola

Marcela Foltisová

Opava

Adam Klocek - violoncello

Oldřich Jíra

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kategorie  III / 3        (do 15 let)                                                                            

tria, kvarteta, kvinteta klasického obsazení bez klavíru

pořadí

soubor, ZUŠ

členové

vyučující

2.cena

Smyčcové trio

Monika Pokorná - housle

Jiří Čmugr

ZUŠ Fr.Kmocha

Lucie Kasanová - housle

 

Kolín

Radim Dvořák - violoncello

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kategorie  IV/ 3        (nad 15 let)                                                                         

tria, kvarteta, kvinteta klasického obsazení bez klavíru

pořadí

soubor, ZUŠ

členové

vyučující

1.cena

Quartetto Intervallo

Martin Mezera - housle

Eva Bublová

Hudební škola hl.m.

Kristýna Mezerová - housle

 

Prahy

Jiří Mirzoev - viola

 

 

Marie Kraťuková - vcello

 

1.cena

Smyčcové okteto

Markéta Nádvorníková - housle

Michaela Michalová

ZUŠ

Kateřina Soumarová - housle

 

Police nad Metují

Kristýna Hargitaiová - housle

 

 

Jiří Pacner - housle

Jan Blažek -viola

Petra Soukupová - viola

 

Tomáš Hejzlar - violoncello

 

Jana Jirásková - violoncello

 

1.cena

Smyčcové trio

Gabriela Čížková - housle

Jitka Vlašánková

Hudební škola hl.m.

Marta Křepelková - viola

 

Prahy

Hyun-Min Park - violoncello

 

SOBOTA 22.5.2010

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kategorie  III / 4      (do 15 let)                                                                           

tria, kvarteta, kvinteta klasického obsazení s klavírem

pořadí

soubor, ZUŠ

členové

vyučující

1.cena

Klavírní trio

Josef Sedláček - housle

Miluše Rindová

ZUŠ Na Střezině

Štěpán Křováček - vcello

 

Hradec Králové

Matyáš Novák - klavír

 

2.cena

Klavírní trio

Jae Won Seo - housle

Arnošt Střížek

Hudební škola hl.m.

Ye Jin Choi - violoncello

 

Prahy

Andrea Böhmová - klavír

 

2.cena

Klavírní trio

Veronika Mičková - housle

MgA.Marcela Foltisová

ZUŠ Václava Kálika

Klára Hoňková - flétna

MgA.Jana Polednová

Opava

Martin Schubert - klavír

MgA.Zoja Witassková

2.cena

Trio

Lucie Slouková - housle

MgA.Zdeněk Seidl

ZUŠ Havlíčkova  ul.

Eliška Urbanová - klarinet

Miloslava Zdvihalová

Pardubice

Andrea Željazková - klavír

Mgr.Jana Mičulková

3.cena

Klavírní trio

Terezie Vargová - housle

Mgr.Libuše Drhová

SZUŠ Zavadilka, o.p.s.

Jan Kahuda - violoncello

 

České Budějovice

Ondřej Hybrant - klavír

 

3.cena

Trio (2 housle+klavír)

Mikuláš Moudrý - housle

Veronika Hejnová

ZUŠ Smetanova ul.

Svatopluk Káňa - housle

Stepanyan Armine

Brno

Anna-Natalia Fajnorová - kl.

 

ČU 1.st

Klavírní trio "Debussy"

Martina Jasanská - housle

Bc.Miluše Barvínková

ZUŠ J.Kociana

Matyáš Keller - violoncello

 

Ústí nad Orlicí

Jarmila Janáková - klavír

 

ČU 1.st

Smíšené trio

Eva Jankovcová - housle

Edita Koukolíková

ZUŠ   Chválenická ul.

Alžběta Baldová - klarinet

Alexandra Pelcová

Plzeň

Anna Červinková - klavír

Alena Tichá

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kategorie  IV/ 5        (nad 15 let)                                                                          

soubory barokní a předklasické hudby

pořadí

soubor, ZUŠ

členové

vyučující

1.cena

Barokní soubor

Marek Čáp - housle

Hana Vysloužilová

ZUŠ Jihlava

Terezie Charvátová - housle

Martina Charvátová

 

Marie Charvátová - vcello

Marie Majerová

 

Tereza Keřkovská - klavír

 

 

 

 

1.cena

Estrella

Salome Bláhová - housle

Mgr.Iljana Nikolová

ZUŠ Jižní Město

Eva Liptáková - zob.flétna

Mgr.Dana Vlachová

Praha 4

Jan Fabián - cembalo

 

3.cena

Soubor barokní hudby

Helena Esterlová - housle

Miloslav Esterle

ZUŠ

Magda Kutišová - housle

 

Starý Plzenec

Anna Kejvalová - housle

 

 

Petr Vícha - cembalo

 

 

Jiří Blažek - basová zob.fl.

 

3.cena

Smíšené kvinteto

Pavlína Martínková - housle

Radovan Píša

ZUŠ Lonkova

Michaela Dašková - housle

 

Pardubice

Lucie Sommerová - vcello

 

 

Karolína Weberová - vcello

 

 

Filip Vahala - cembalo, klavír

 

kategorie  III / 5          (do 15 let)                                                                         

soubory barokní a předklasické hudby

pořadí

soubor, ZUŠ

členové

vyučující

1.cena

Trio

Markéta Dominikusová - housle

Bc.Zdeňka Felgrová

ZUŠ Letohrad

Jindřich Novotný - housle

Olga Dominikusová

 

Terezie Stráníková - klavír

 

2.cena

La Follia

Kristýna Janoušková - housle

Mgr.Iljana Nikolová

ZUŠ Jižní Město

Jiří Čihák - housle

Jiří Janoušek

Praha 4

Lucie Žurmanová - vcello

 

 

Stanislav Pečený - kytara

 

 

Ondřej Bernovský - cembalo

 

2.cena

Komorní trio

Michala Brostíková - housle

MgA.

ZUŠ Iši Krejčího

Jitka Andrýsková - hoboj

Jarmila Štěpánková

Olomouc

Zuzana Novotná - klavír

 

2.cena

Trio 

Eliška Bošková - flétna

Vlasta Frieslová

ZUŠ Sokolovská ul.

Jana Piherová - housle

 

Plzeň

Jiří Opl - kytara

 

3.cena

Trio

Martin Šmída - housle

Dana Kadeřábková

ZUŠ A.Dvořáka

Tereza Šmídová - housle

 

Karlovy Vary

Sarah Faridová - klavír

 

3.cena

Barokní kvarteto

Ivan Milev - housle

Milada Nováková

ZŠ a ZUŠ

Eva Trang Dang Thu - housle

 

Karlovy Vary

Šimon Hrbek - violoncello

 

 

Markéta Husáková - klavír

 

ČU 1.st

Barokní kvarteto

Tomáš Noskievič - housle

Marie Davidová

ZUŠ J.Valčíka

Marie Niziolová - housle

Mgr.Irena Kouřilová

Ostrava - Poruba

Eliška Klarová - viola

 

 

Magdaléna Bílá - clavinova

 

ČU

Komorní kvarteto

Alžběta Bočková - housle

František Staněk

ZUŠ Otakara Ševčíka

Anna Nebesová - housle

 

Písek

Michal Jirman - viola

 

 

Jana Peklová - klavír

 

ČU

Trio

Šimon Komárek - flétna

Mgr.Eva Marečková

ZUŠ Ivo Žídka

Vojtěch Mareček - housle

Mgr.

Kravaře

Jan Mareček - kytara

Bronislava Hurníková

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kategorie  IV/ 4       (nad 15 let)                                                                         

tria, kvarteta, kvinteta klasického obsazení s klavírem

pořadí

soubor, ZUŠ

členové

vyučující

1.cena

Klavírní trio

Dominika Adamová - klavír

Jitka Vlašánková

Hudební škola hl.m.

Jana Havláková - housle

 

Prahy

Matylda Heřmanská - vcello

 

2.cena

Klavírní trio

Jan Špecián - klavír

Věra Kolafová

ZŠ a ZUŠ Jabloňová Liberec

Eva Schäferová - housle

Stanislav Sůva

a ZUŠ Liberec, Frýdlantská

Šárka Sobková - violoncello

 

2.cena

Klavírní trio

Tereza Lásková - housle

Ondřej Kratochvíl

ZUŠ B.Kozánka

Břetislav Vybíral - vcello

 

Přerov

Stanislav Smoček - klavír

 

 

 

 

3.cena

Trio

Adam Frídl - klavír

Martin Ballý

Hudební škola hl.m.

Jan Noha - klarinet

 

Prahy

Vojtěch Kolomý - violoncello

 

3.cena

Trio

Martin Foral - housle

Břetislav Pšurný

ZUŠ Viléma Petrželky

Tomáš Majliš - violoncello

Mgr.Jana Sklenářová

Ostrava - Hrabůvka

Pavla Šinoglová - klavír

Hana Matúšková

ČU

Trio

Matěj Randár - housle

Josef Geryk

ZUŠ Zlín

Andrej Višněvský - housle

 

 

Judita Holásková - klavír

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mimořádná ocenění

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cena starosty Města Jindřichův Hradec pro absolutního vítěze:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Quartretto Intervallo  - Hudební škola hl.m.Prahy

 

 

Martin Mezera, Kristýna Mezerová, Jiří Mirzoev, Marie Kraťuková

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cena za mimořádnou interpretaci klavírního partu:

 

 

Viola Mojzešová - Hudební škola hl.m.Prahy

 

 

 

Matyáš Novák  - ZUŠ Na Střezině Hradec Králové

 

 

 

Jan Špecián  -  ZUŠ Liberec

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cena za mimořádnou interpretaci violoncellového partu:

 

 

Hyun-Min Park - Hudební škola hl.m.Prahy

 

 

 

Matylda Heřmanská  -  Hudební škola hl.m.Prahy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cena za mimořádnou interpretaci houslového partu:

 

 

Eva Schäferová - ZUŠ Liberec

 

 

 

 

Markéta Dominikusová  -  ZUŠ Letohrad

 

 

 

Kristýna Mezerová  - Hudební škola hl.m.Prahy

 

 

 

Martin Mezera - Hudební škola hl.m.Prahy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cena za mimořádnou interpretaci partu dechových nástrojů:

 

 

Eliška Bošková - flétna, ZUŠ Sokolovská ul.,Plzeň

 

 

 

Jitka Andrýsková – hoboj, ZUŠ Iši Krejčího Olomouc

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cena za mimořádnou interpretaci komorních skladeb zpaměti:

 

 

Benjamin Sichrovský, Viktor Tomek  -  housle, kvarteto ZUŠ  Náchod

 

 

Tadeáš Janko, Jan Mokrejš  -  housle, trio ZUŠ Náchod

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cena za vynikající pedagogickou práci:

 

 

 

Lukáš Janko - ZUŠ Náchod

 

 

 

 

 

Michaela Michalová - ZUŠ Police nad Metují

 

 

 

Jitka Vlašánková  -  Hudební škola hl.m.Prahy

 

 

 

 

Comments