Komorní hra s převahou dechových nástrojů - zobcové flétny

Výsledková listina

Zobcové flétny

ZUŠ Liberec 16. - 18. 4. 2010

kat.

Soubor

ZUŠ

Umístění

Body

I.a

Duo zobcových fléten

Jičín

 1. místo

21,2

 

ANTEATRIO - trio z. fl.

Kojetín

 2. místo

19,2

 

Trio zobcových fléten

Brno - V. Kaprálové

 1. místo

22,2

 

Trio zobcových fléten

Písek

 1. místo

22,8

 

Kvarteto zobc.fléten

Rožnov p. R.

 2. místo

18,8

 

Kvarteto zobc.fléten

Cheb

 1. místo

23,8

I.c

Duo z. fl. a kytara

Háj ve Slezsku

 2. místo

19,4

 

Trio z.fl., vcl, klavír

Pha 6  Břevnov, Pha 5- Stodůlky

 2. místo

18,4

 

Smíšené trio

Plzeň - B. Smetany

 1. místo

21

 

Trio 2 z.fl. a klavír

Prostějov

 3. místo

17,8

 

Smíšené trio

Kdyně

 2. místo

18,2

 

Smíšené kvarteto

Plzeň - B. Smetany

 1. místo

22,2

 

Kvarteto - 2 z.fl., vcl, klavír

Brno - V. Kaprálové, Zb. Mrkose

 1. místo

23,4

II.a

Trio zobcových fléten

Brno - Veveří

 1. místo

24,2

 

ABATEVA - kvartet z. fl.

Plzeň - B. Smetany

 1. místo

23,2

 

Kvarteto zobc.fléten

Čerčany

 2. místo

19,6

 

AMABILE - kvarteto z. fl.

Lanškroun

 2. místo

20,2

II.c

Trio 2 z.fl. a klavír

Liberec, Frýdlantská

 2. místo

19

 

Komorní trio

Most

 3. místo

16,4

 

Trio

Ostrava - Hrabůvka

 2. místo

18,8

 

FLUTE GIRLS - soubor z.fl.

Dačice

 1. místo

23

 

SARABANDA

Rychnov n. K.

 1. místo

21,8

III.a

Duo zobcových fléten

Rožnov p. R.

 1. místo

24

 

Trio zobcových fléten

Ostrava - Polanka

 2. místo

19,8

 

Trio zobcových fléten

Dubí

 3. místo

17

 

Kvarteto zobc.fléten

Vodňany

 1. místo

22,8

 

Kvarteto zobc.fléten

Zlín - Harmonie

 1. místo

21,8

 

Soubor z.fl.

Rakovník

 3. místo

16,6

 

Soubor z.fl.

Praha 10 - Hostivař

 ČU I.st.

13,8

III.c

Trio

Františkovy Lázně

 1. místo

22,2

 

Cantus Firmus

Jičín

 2. místo

18,8

IV. a

Duo zobcových fléten

Ústí n. L. - E. Randové

 3. místo

16,6

 

Duo zobcových fléten

Frýdlant

 1. místo

21,4

 

Dívčí trio zobcových fléten

Zlín - Harmonie

 1. místo

22,8

 

Trio zobcových fléten

Vysoké Mýto

 2. místo

18,6

 

Dechové trio

Praha 4 - Jižní Město

 2. místo

20

IV.a

Kvarteto zobc.fléten

Praha 5 - Radotín

 3. místo

16,4

 

Kvarteto zobc.fléten

Frýdek Místek

 2. místo

18,6

 

ZOBTETO

Vrchlabí

 3. místo

16,6

 

Kvarteto zobc.fléten

Chrást

 2. místo

19,6

 

Octavium - soubor z.fl.

Klecany

 2. místo

20,4

IV.c

Komorní trio

Plumlov

 2. místo

19

 

Komorní trio

Kojetín

 1. místo

21,4

 

Komorní soubor

Olomouc - Žerotín

 2. místo

19

 

Smíšené kvarteto

Plzeň - B. Smetany, T. Brzkové

 1. místo

25

 

Komorní trio

Ostrava - Slezská Ostrava

 1. místo

25

 

Komorní soubor

Praha 5 - Radotín

 3. místo

16,4

 

Zvláštní ceny poroty:

Kvarteto zobcových fléten

 - pro nejmladší flétnový consort

 

ZUŠ J. Jindřicha, Cheb

 

 

Kvarteto - 2 z.fl., vcl, klavír

 - za interpretaci skladby P. Beránka: Pět miniatur pro kom.soubor

 

ZUŠ V. Kaprálové a Zb. Mrkose, Brno

 

Lilian Relovská - pedagog

 - za kreativní přístup při výběru repertoáru  pro nejmladší

 

ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm

   věkovou kategorii

 

Ilja Sochová - pedagog

 - za vhodný výběr repertoáru pro nejmladší věkovou kategorii

 

ZUŠ V. Vančury, Háj ve Slezsku

 

J. Chytilová - pedagog

 - za vhodný výběr repertoáru pro nejmladší věkovou kategorii

 

ZUŠ V. Vančury, Háj ve Slezsku

 

Ivana Masnicová - pedagog

 - za kreativní přístup k  renesančnímu repertoáru

 

ZUŠ Čerčany

 

 

Mgr. Ema Gallová - pedagog

 - za kreativní přístup k  renesančnímu repertoáru

 

ZUŠ Čerčany

 

 

Eva Matoušková - pedagog

 - za práci s flétnovým kvartetem

 

ZUŠ Vodňany

 

 

Kvarteto zobcových fléten

 - za provedení skladby J.S. Bacha: Fuga ( BW 533)

 

ZUŠ Vodňany

 

 

Dívčí trio zobcových fléten

 - za interpretaci barokních tanců

 

ZUŠ Harmonie Zlín

 

 

Magda Bohušová - pedagog

 - za pedagogickou práci

 

 

ZUŠ E. Runda, Ostrava - Slezská Ostrava

 

Hana Vítková - pedagog

 - za pedagogickou práci

 

 

ZUŠ B. Smetany, T. Brzkové , Plzeň

 

Jan Rezek - pedagog

 - za pedagogickou práci

 

 

ZUŠ B. Smetany, T. Brzkové , Plzeň

 

Jakub Smola - violoncello

 - za hru bassa continua

 

 

ZUŠ B. Smetany, T. Brzkové , Plzeň

 

Michaela Augustinová - klavír

 - za hru bassa continua

 

 

ZUŠ B. Smetany, T. Brzkové , Plzeň

 

D. Zarodňanská - kl., cemb., zpěv

 - za všestrannost

 

 

ZUŠ E. Runda, Ostrava - Slezská Ostrava

 

Komorní trio - kat. IV.c

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ

 

 

ZUŠ E. Runda, Ostrava - Slezská Ostrava

 

Smíšené kvarteto - kat. IV. c

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ

 

 

ZUŠ B. Smetany, T. Brzkové , Plzeň

 

 

 

 

 

 

Comments