Komorní hra s převahou dechových nástrojů - žestě

Výsledková listina

Žesťové dechové nástroje

kat.

Soubor

ZUŠ

Umístění

I.b

Mini Brass

Police n. M.

 1. místo

 

Trio

Hulín

 2. místo

 

Žesťové trio

Nový Jičín

 2. místo

II.b

Brass duo

Police n. M.

 2. místo

 

Trio trubek

Brno - Smetanova

 1. místo

 

Trio trubek

Šternberk

 3. místo

 

Bar - bar trio

Hr. Králové - Habrmanova

 2. místo

 

Žesťové trio

Olomouc -I. Krejčího,

 3. místo

 

Žesťové trio

Přelouč

 3. místo

II.b

Žesťové kvarteto

Praha 8 - Klapkova

 nepřítomni

 

Žesťové kvarteto

Rožnov p. R.

 1. místo

 

Dechové kvarteto

Luže

 3. místo

 

Žesťové kvinteto

Vimperk

 2. místo

 

Žesťové kvinteto

Františkovy Lázně

 ČU I. st.

 

Žesťové kvinteto

Rosice

 3. místo

III.b

Žesťové dueto

Mariánské Lázně

 3. místo

 

Pozounové duo

Cheb

 3. místo

 

Trumpetové trio

Velké Bílovice

 2. místo

 

Trumpetové trio

Cheb

 3. místo

 

Junior Brass Band

Police n. M.

 1. místo

 

Pozounové trio

Liberec, Frýdlantská

 1. místo

 

Žesťové trio

Kyjov

 1. místo

III.b

Žesťové kvarteto

Bystřice p. H.

 2. místo

 

Žesťové kvarteto

Olomouc -I. Krejčího,

 ČU I. st.

 

Žesťové kvarteto

Sezimovo Ústí, Tábor

 2. místo

 

Žesťové kvarteto

Liberec, Frýdlantská

 2. místo

III.b

Žesťové kvinteto

Vysoké Mýto

 ČU I. st.

 

Žesťové kvinteto

Úpice

 ČU I. st.

 

Žesťové kvinteto

Vimperk

 1. místo

 

Věžní hudba

Přerov

 3. místo

 

Hudba zámků

Dačice

 1. místo

 

Žesťová harmonie II

Hronov

 3. místo

III.c

Trio

Nový Jičín

 2. místo

 

Dechové kvarteto

Krnov

 1. místo

IV.b

Duo trubek

Prostějov

 ČU I. st.

 

Brass trio

Zlín - Harmonie

 3. místo

 

Žesťové trumpetové trio

Pardubice - Lonkova

 ČU I. st.

 

Trio trubek

Č. Budějovice - Piar.nám.

 2. místo

 

Trio lesních rohů

Poděbrady

 1. místo

 

Trio trubek

Plzeň - Chválenická

 2. místo

IV.b

Trumpet Quartet

Uherské Hradiště

 1. místo

 

Trubkové kvarteto

Hodonín

 2. místo

 

Trbn - kvarteto

Hr. Králové - Habrmanova

 1. místo

 

Dívčí trumpetové kvarteto

Praha 6 - Břevnov

 3. místo

 

Žesťové kvarteto

Praha 7 - Šimáčkova

 3. místo

IV.b

Žesťové kvinteto

Klatovy

 1. místo

 

Žesťové kvinteto

Jihlava

 1. místo

 

Trombonové kvarteto a tuba

Brno - Vídeňská

 2. místo

 

Žesťové kvinteto

Týniště n. O.

 2. místo

 

Žesťové kvinteto

Svitavy

 2. místo

IV.c

Kvinteto

Opava - V. Kálika

 2. místo

 

 

 

 

 

Zvláštní ceny poroty:

Bianka Soukupová - lesní roh

 - za mimořádný interpretační výkon

 

ZUŠ Nový Jičín

 

 

Monika němcová - lesní roh

 - za mimořádný interpretační výkon

 

ZUŠ Police nad Metují

 

 

Barbora Kolafová - pozoun

 - za mimořádný interpretační výkon

 

ZUŠ Liberec, Frýdlantská

 

 

Alena Valčuhová - trubka

 - za mimořádný interpretační výkon

 

ZUŠ Kyjov

 

 

Zbyněk Pavluš - tenor

 - za mimořádný interpretační výkon

 

ZUŠ Kyjov

 

 

Šimon Štaglica - tuba

 - za mimořádný interpretační výkon

 

ZUŠ Vysoké Mýto

 

 

Tomáš Doležal - trubka

 - za mimořádný interpretační výkon

 

ZUŠ Vimperk

 

 

Viktor Lesniak - tuba

 - za mimořádný interpretační výkon

 

ZUŠ Vimperk

 

 

Jarmil Kabeláč - pedagog

 - zvl. ocenění za pedagogickou práci

 

ZUŠ Liberec, Frýdlantská

 

 

Lenka Němcová - pedagog

 - zvl. ocenění za pedagogickou práci

 

ZUŠ Police nad Metují

 

 

Jaroslav Bubnič - trubka

 - za mimořádný interpretační výkon

 

ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm

 

 

Jakub Koliba - lesní roh

 - za mimořádný interpretační výkon

 

ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm

 

 

Zdeněk Fidler - tuba

 - za mimořádný interpretační výkon

 

ZUŠ Vimperk

 

 

Karel Škvrna - pedagog

 - zvl. ocenění za pedagogickou práci

 

ZUŠ Vimperk

 

 

Bohumír Kameník - pedagog

 - za kompozici

 

 

ZUŠ Brno, Smetanova

 

 

Martina Mejzrová - lesní roh

 - za mimořádný interpretační výkon

 

ZUŠ Poděbrady

 

 

Jiří Auermüller - trubka

 - za mimořádný interpretační výkon

 

ZUŠ J. Kličky, Klatovy

 

 

Michal nejdl - tuba

 - za mimořádný interpretační výkon

 

ZUŠ J. Kličky, Klatovy

 

 

Jan Čáp - tuba

 - za mimořádný interpretační výkon

 

ZUŠ Jihlava

 

 

Vilém Hofbauer - trubka

nejlepší hráč žesťové soutěže

 

ZUŠ Jihlava

 

 

Walter Hofbauer - pedagog

 - zvl. ocenění za pedagogickou práci

 

ZUŠ Jihlava

 

 

Žesťové kvinteto

absolutní vítěz žesťové soutěže

 

ZUŠ Jihlava

 

 

Mgr. Vladimír Besuch - pedagog

 - zvl. ocenění za pedagogickou práci

 

ZUŠ Hradec Králové, Habrmanova

 

 

 

 

 

 

Comments