Komorní hra s převahou dechových nástrojů - dřeva

Výsledková listina

Dřevěné dechové nástroje

ZUŠ Liberec 16. - 18. 4. 2010

Kat.

Soubor

ZUŠ

Umístění

I.c

Dva klarinety a klavír

Vysoké Mýto

 2. místo

 

Malí muzikanti

Praha 9

 1. místo

 

Trio př.fléten a metalofon

Přerov

 2. místo

II.a

Klarinetové duo

Č. Budějovice - Piar.nám.

 2. místo

 

Duo

Dobřany

 1. místo

 

Trio příčných fléten

Hradec n. M.

 1. místo

 

Trio příčných fléten

Prachatice

 3. místo

 

Trio příčných fléten

Praha 4 - Jižní Město

 3. místo

 

Trio příčných fléten

Praha 2 - Slezská

 3. místo

II.a

Klarinetové trio

Liberec, Frýdlantská

 3. místo

 

Klarinetové trio

Pečky

 3. místo

 

Klarinetové trio

Králíky

 2. místo

 

Klarinetové kvarteto

Rožnov p. R.

 2. místo

 

Kvarteto klarinetů

Prostějov

 1. místo

 

Saxofonové kvarteto

Kostelec n. O.

 1. místo

II.c

Komorní trio

Olomouc - I.Krejčího, Na Voz.

 1. místo

III.a

Flétnové duo

Karlovy Vary

 3. místo

 

Klarinetové duo

Týniště n. O.

 1. místo

 

Duo - flétna a klarinet

Praha 4 - Jižní Město

 1. místo

 

Dechové trio

Karlovy Vary

 ČU I. st.

 

Klarinetové trio

Vimperk

 2. místo

 

Kvarteto příčných fléten

Český Krumlov

 ČU I. st.

 

Kvarteto příčných fléten

Plzeň - Sokolovská

 3. místo

 

Kvarteto příčných fléten

Přerov

 3. místo

III.a

Klarinetové kvarteto

Vysoké Mýto

 3. místo

 

Klarinetové kvarteto

Praha 2 - Slezská

 nepřítomni

 

Klarinetové kvarteto

Plzeň , B. Smetany

 1. místo

 

Klarinetové kvarteto

Znojmo

 2. místo

 

Klarinetové kvarteto

Olomouc - I.Krejčího, Na Voz.

 2. místo

 

Saxofonové kvarteto

Litoměřice

 ČU I. st.

 

Saxofonový soubor

Olomouc - I.Krejčího, Na Voz.

 2. místo

III.c

Trio - 2 př.fl. a klavír

Teplice

 3. místo

 

Trio

Ostrava - Hrabůvka

 2. místo

 

Trio

Ostrava - Poruba

 2. místo

 

Quartetto

Říčany

 2. místo

 

Kvarteto

Praha 6 - Břevnov

 1. místo

 

Flétnové trio a b.c.

Brno - Smetanova

 3. místo

 

Soubor Vltava

Č. Budějovice - Piar.nám.

 1. místo

IV.a

Flétnové duo

Příbor

 nepřítomni

 

Klarinetové duo

Semily

 2. místo

 

Klarinetové duo

Brno - J. Kvapila

 1. místo

 

Duo flétna a fagot

Praha 2 - Slezská

 1. místo

 

Trio příčných fléten

Mariánské Lázně

 ČU I. st.

 

Flétnové trio

Bystřice p. H.

 3. místo

 

Klarinetové trio

Liberec, Frýdlantská

 3. místo

 

Dechové trio

HŠ hl.m. Prahy

 1. místo

 

Saxofonové trio

Plzeň - Chválenická

 ČU I. st.

IV.a

Kvarteto příčných fléten

Rtyně v Podkrkonoší

 1. místo

 

Flétnové kvarteto

Jihlava

 ČU I. st.

 

Klarinetové kvarteto

Olomouc - Žerotín

 2. místo

 

Klarinetové kvarteto

Č. Budějovice - Piar.nám.

 1. místo

 

Klarinetové kvarteto

Říčany

 3. místo

 

Klarinetové kvarteto

Rožnov p. R.

 2. místo

 

Klarinetové kvarteto

Jilemnice

 3. místo

 

Klarinetové kvarteto

Brno - J. Kvapila

 2. místo

IV.a

Surreal Sassofon Quartet

Ostrov

 ČU I. st.

 

Saxofonové kvarteto

Kopřivnice

 ČU I. st.

 

Saxofonové kvarteto

Ústí n. O.

 1. místo

 

Saxofonové kvarteto

Police n. M.

 3. místo

 

Saxofonové kvarteto

Jirkov

 2. místo

 

Saxofonové kvarteto

Rožnov p. R.

 1. místo

 

Saxofonové kvarteto

Plzeň - B. Smetany

 2. místo

 

Malé saxofonové kvarteto

Praha 9 - Ratibořická

 2. místo

IV.c

Příčná flétna a harfa

Vysoké Mýto

 ČU I. st.

 

Duo klarinet a akordeon

Havlíčkův Brod

 2. místo

 

Trio ZIP

Hr.Králové -Habrmanova

 3. místo

 

Duo - 2 flétny a klavír

Brno - Smetanova

 1. místo

 

Duo 2 klarinety a klavír

Jaroměř

 ČU I. st.

IV.c

Trio

Litoměřice

 3. místo

 

Trio - 2 klarineta a klavír

Prostějov

 2. místo

 

Trio

Ostrava - Poruba

 3. místo

 

Trio

Brno - J. Kvapila

 1. místo

 

Trio

Ostrava - Hrabůvka

 1. místo

 

Trio - 2 saxofony, klavír

Klobouky u Brna

 nepřítomni

 

Komorní soubor- 2 fl.,klr,kl

Plzeň - Chválenická

 3. místo

 

Soubor staré hudby-2 př.fl, b.c.

Chrudim

 3. místo

 

 

Zvláštní ceny poroty

Zdeněk Zavičák - pedagog

 - za zdařilou úpravu Smetanovy symf. básně - Vltava

 

ZUŠ České Budějovice, Piar. nám.

 

Kvarteto

 - za interpretaci skladby A. Honeggera: Rhapsodie

 

ZUŠ J. Hanuše, Praha 6

 

 

Klarinetové duo

 - za interpretaci skladby F. Poulenca: Sonáta pro dva klarinety

 

ZUŠ J. Kvapila, Brno

 

 

Klarinetové duo

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ

 

 

ZUŠ J. Kvapila, Brno

 

 

Zdeněk Urbánek - pedagog

 - za mimořádný úspěch v ústředním kole

 

ZUŠ České Budějovice, Piar. nám.

 

Barbora Dušková - pedagog

 - za mimořádný úspěch v ústředním kole

 

ZUŠ I. Hurníka, Praha 2

 

 

Zdeněk Vala - pedagog

 - za mimořádný úspěch v ústředním kole

 

ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm

 

 

Mgr. Břetislav Winkler - pedagog

 - za mimořádný úspěch v ústředním kole

 

ZUŠ J. Kvapila, Brno

 

 



 

Comments