Dechové orchestry

Ústřední kolo národní soutěže dechových orchestrů v Letovicích 7. a 8. 5. 2010.

 

Výsledková listina

Pátek 7. května 2010

KATEGORIE I. a
1. místo - Dechový orchestr ZUŠ Veselí nad Moravou
2. místo - Dechový orchestr ZUŠ Týniště nad Orlicí
3. místo - Dechový orchestr Morava ZUŠ Hulín
zlaté pásmo       
- Dechový orchestr ZUŠ Veselí nad Moravou
- Dechový orchestr ZUŠ Týniště nad Orlicí
stříbrné pásmo 
- Dechový orchestr Morava ZUŠ Hulín
- Dechový orchestr ZUŠ Vysoké Mýto

KATEGORIE  II. a
1. místo - Dechový orchestr ZUŠ Zdounky
2. místo - Dechový orchestr ZUŠ Kyjov
3. místo - Dechový orchestr ZUŠ Hodonín - Čejkovice
zlaté pásmo
- Dechový orchestr ZUŠ Zdounky
- Dechový orchestr ZUŠ Kyjov
stříbrné pásmo 
- Dechový orchestr ZUŠ Hodonín - Čejkovice
- Dechový orchestr ZUŠ Chrudim
- Dechový orchestr ZUŠ Teplá

KATEGORIE II. b
1. místo - Dechový orchestr ZUŠ Hranice
2. místo - Dechový orchestr ZUŠ Plzeň
3. místo - Velký dechový orchestr ZUŠ Letovice
zlaté pásmo         
- Dechový orchestr ZUŠ Hranice
- Dechový orchestr ZUŠ Plzeň
- Velký dechový orchestr ZUŠ Letovice
stříbrné pásmo
- Dechový orchestr mladých ZUŠ Tachov
- Dechový orchestr mladých ZUŠ Chotěboř
bronzové pásmo 
- Dechový orchestr ZUŠ Fr. Kmocha Kolín

KATEGORIE II. c
1. místo - Dechový orchestr ZUŠ Zábřeh
2. místo - Dechový orchestr mladých ZUŠ J. Kličky Klatovy
3. místo - Dechový orchestr ZUŠ A. M. Buxton Úpice
zlaté pásmo       
- Dechový orchestr ZUŠ Zábřeh
- Dechový orchestr mladých ZUŠ J. Kličky Klatovy
stříbrné pásmo 
- Dechový orchestr ZUŠ A. M. Buxton Úpice
- Dechový orchestr mladých ZUŠ Morava Zlín
- Dechový orchestr mladých ZUŠ Fryderyka Chopina Mariánské Lázně

 

Sobota 8. května 2010

KATEGORIE I. b
1. místo - Velký dechový orchestr ZUŠ Police nad Metují
2. místo - Mladá muzika Šardice ZUŠ Kyjov
3. místo - Dechový orchestr ZUŠ Vimperk
zlaté pásmo
- Velký dechový orchestr ZUŠ Police nad Metují
- Mladá muzika Šardice ZUŠ Kyjov
- Dechový orchestr ZUŠ Vimperk
- Dechový orchestr ZUŠ Liberec
stříbrné pásmo
Dechový orchestr ZUŠ Pardubice
Dechový orchestr ZUŠ Přelouč
Dechový orchestr Iši Krejčího Olomouc

KATEGORIE I. c
1. místo - Junior orchestr ZUŠ B. Smetany Plzeň
2. místo - Dechový orchestr Haná ZUŠ Přerov
zlaté pásmo
Junior orchestr ZUŠ B. Smetany Plzeň
stříbrné pásmo
Dechový orchestr Haná ZUŠ Přerov

 

Cena za mimořádný sólový výkon

David Mikeska - bicí - ZUŠ Veselí n. Moravou
Josef Těthal - trubka - ZUŠ Veselí n. Moravou
Jiří Bílek - trubka - ZUŠ Veselí n. Moravou
Roman Kučera - trubka - ZUŠ Veselí n. Moravou
Jan Šálek - trubka - ZUŠ Veselí n. Moravou
Alžběta Trávníčková - zobc. flétna - ZUŠ Veselí n. Moravou
Vojtěch Hlahůlek - trubka - ZUŠ Veselí n. Moravou
Silvie Hartmanová - klarinet - ZUŠ Iši Krejčího Olomouc
Tomáš Doležal - trubka - ZUŠ Vimperk
Tomáš Morada - tubka - ZUŠ Kyjov
Jiří Salajka - trubka - ZUŠ Kyjov
Radek Holešínský - klarinet - ZUŠ Kyjov
Ondřej Pavluš - tenor - ZUŠ Kyjov
František Valihrach - klarinet - ZUŠ Kyjov
Zbyněk Pavluš - tenor - ZUŠ Kyjov
Pozounové kvarteto - ZUŠ Přerov
Jan Hromek - tuba - ZUŠ Týniště n. Orlicí
Ladislav Lejnar - tuba - ZUŠ Týniště n. Orlicí
Vojtěch Plachý - bicí - ZUŠ Zdounky
Jiří Jiráček - xylofon - ZUŠ Letovice
Klarinetové kvarteto - ZUŠ Plzeň
Jakub Srna - ZUŠ A.M.Buxton Úpice

 

Zvláštní cena pro dirigenta

Graziano Sanvito - ZUŠ Liberec
Vlastimil Kratochvíla - ZUŠ Hodonín - Čejkovice
Mgr. Miroslav Smrčka - ZUŠ Hranice

 

Zvláštní cena publika

Mladá muzika Šardice - ZUŠ Kyjov
 

Zvláštní cena poroty za dramaturgii

ZUŠ Zdounky
 

Zvláštní cena poroty

Radek Píro - bicí - ZUŠ A.M.Buxton Úpice
 

Cena poroty a publika za mimořádný sólový výkon

Ondřej Pavluš - tenor - ZUŠ Kyjov
 

Absolutní vítěz v kategorii od 19 členů

ZUŠ Police nad Metují
 

Absolutní vítěz v kategorii do 18 členů

ZUŠ Veselí nad Moravou

Comments