Smyčcové orchestry

 

Výsledková listina

ústředního kola Národní soutěže ve hře žákovských orchestrů

Olomouc 24. - 25. 4. 2009

  

Kategorie I.a

 

 

Poř.

 

Orchestr

ZUŠ

 

Dirigent orchestru

 

Umístění

 

Zvláštní ceny

 

1.

Komorní orchestr Slovácké ZUŠ    

ZUŠ Uh. Hradiště

 

František

Hrubý    

 

2.

 

ocenění vynikajících sólových výkonů

 

2.

 

Komorní orchestr ZUŠ Jaroslava Kvapila

ZUŠ J.Kvapila Brno

Zdenka   Tomková    

 

 

3.

 

 

3.

 

Žákovský orchestr ZUŠ B.Martinů Havířov

 

Marta    Bystroňová

 

ČU I. stupně

 

 

4.

Komorní orchestr SZUŠ Zavadilka

SZUŠ České Budějovice

 

Mgr. Libuše

Drhová

 

3.

 

 

5.

Smyčcový komorní orchestr

 ZUŠ Pardubice-Havlíčkova

 

Karel  Prorok

 

3.

 

 

6.

 

Archi piccoli

ZUŠ Police n.Metují

 

Michaela Michalová

 

1.

absolutní vítěz

ocenění dirigentky za umělecké vedení

ocenění vynikajících sólových výkonů

 

7.

Smyčcový komorní orchestr žáků ZUŠ Litoměřice   

Miroslav Roček

 

 

ČU II. stupně

 

 

8.

 

 

Komorní orchestr

ZUŠLiberec,Jabloňová

Mgr. Ištván      Matejča

 

 

 

 

9.

Žákovský komorní orchestr

ZUŠ J.Valčíka,Ostrava-Poruba

 

Marie   Davidová 

 

2.

 

 

Kategorie I.b

 

 

Poř.

 

Orchestr

ZUŠ

 

Dirigent orchestru

 

Umístění

 

Zvláštní ceny

 

1.

Smyčcový orchestr

ZUŠ Valašské

Meziříčí

 

Helena  Hrachová

 

ČU

 

 

2.

 

 

Smyčcový  orchestr ZUŠ Frýdek-Místek

 

Boris   

Hajdušek

 

ČU

 

 

3.

Orchestr Primavera

ZUŠ Na Střezině

Hradec Králové

   Mgr. Jar.

Křováček

 

 

2.

 

 

4.

Žákovský smyčcový orchestr

ZUŠ Pardubice, Lonkova

 

Mgr. Dalibor

Hlava  

 

2.

 

 

5.

Orchestra Piccola Ma Giocosa

ZUŠ Police n.Metují

 

Michaela

Michalová

 

1.

 

 

6.

 

Giovani Archi di Praga

HŠ hl. m. Prahy   

 

Eva    

Bublová 

 

1.

Laureát soutěže s 2. nejvyšším uděleným počtem bodů

 

Kategorie I.c

 

 

Poř.

 

Orchestr

ZUŠ

 

Dirigent orchestru

 

Umístění

 

Zvláštní ceny

 

1.

Symfonický orchestr Decapoda
ZUŠ J.Kociana,
Ústí n.Orlicí

 

Bc. Miluše Barvínková

 

1.

 

 

             Kategorie II.a

 

 

Poř.

 

Orchestr

ZUŠ

 

Dirigent orchestru

 

Umístění

 

Zvláštní ceny

 

1.

Archi
 ZUŠ Fr. Kmocha, Kolín

 

Jiří Čmugr

 

2.

 

 

2.

 

Komorní smyčcový orchestr Fénix

 ZUŠ I.Hurníka, Praha 2

Jitka Vaňourková

 

 

1.

Hanácká cena Zdislava Kaštánka

s 3. nejvyšším uděleným počtem bodů

 

 

3.

Komorní orchestr Sinfonia

ZUŠ Žerotín Olomouc

 

Vladimír Zeman         

 

2.

Ocenění nejlepšího orchestru Olomouckého kraje

 

 Kategorie II.b

 

 

Poř.

 

Orchestr

ZUŠ

 

Dirigent orchestru

 

Umístění

 

Zvláštní ceny

 

1.

Žákovský orchestr Iuventus Musica  
ZUŠ Kroměříž

 

Mgr. Miloslav Bubeníček

 

3.

 

 

2.

 

Smyčcový orchestr Jeseník            

ZUŠ Jeseník

 

František

Mech

 

2.

 

 

  3.

Orchestr žáků ZUŠ Lounských

 ZUŠ Lounských, Praha 4

 

Mgr. Petr

Verner

 

1.

 

Hanácká cena

s 3. nejvyšším uděleným počtem bodů

 

 Kategorie II. c

 

 

Poř.

 

Orchestr

ZUŠ

 

Dirigent orchestru

 

Umístění

 

Zvláštní ceny

 

1.

Mladí brněnští symfonikové

ZUŠ Z.Mrkose, Brno

 

Mgr. Tomáš Krejčí

 

1.

 

 

2.

 

Symfonický orchestr ZUŠ Liberec

ZUŠ Liberec,Frýdlantská

Graziano Sanvito, Dalibor Tuž

 

 

2.

 

 

  3.

 

Smíšený orchestr ZUŠ Hranice

Mgr. Miroslav

Smrčka

 

3.

 

 

           

 

 

 

           

 

 

 
Comments