partneři

Firma DISK Multimedia nabízí všem školám, tedy pedagogům i studentům, komplexní řešení moderní výuky hudby, notového zápisu a záznamu hudby, její úpravy a zpracování až po vypálení na CD/DVD nebo publikování na Internetu s využitím výpočetní techniky. 

je česká společnost zabývající se výrobou dechových hudebních nástrojů, jejich náhradních dílů a příslušenství. Široký sortiment hudebních nástrojů nabízí všechny běžně žádané modely od příčných fléten po tuby, žesťové i dřevěné nástroje, perinetové, cylindrové i signální nástroje. Zárukou vysoké kvality je velká zkušenost a řemeslná zručnost. Hudební nástroje z dílen AMATI - Denak uspokojí i ty nejnáročnější hráčské požadavky, což potvrzují spokojení hráči z celého světa.


Akord Kvint spol. s r.o.
je soukromá firma, která vyrábí mimořádné studentské, koncertní a mistrovské housle, violy a cella. Firma byla založena v roce 1991 v Lubech, malém západočeském městě s dlouholetou tradicí houslařství sahající až do poloviny 17. století. Majitelům firmy, uznávaným odborníkům, se podařilo získat jak známé, tak i mladé talentované houslaře, ve většině mistry houslaře, a vytvořit tak nejprofesionálnější tým v České republice. Všechny housle, violy a cella z firmy Akord Kvint jsou vhodné jak pro seriózní studenty a profesionální hráče, tak i pro ty, kteří berou hudbu jako hobby a přejí si vlastnit vynikající, vysoce kvalitní a hodnotný nástroj.


Hudební nakladatelství ČRo
Hudební nakladatelství Českého rozhlasu vzniklo v roce 2001. Jeho cílem je především vydávání děl, která jsou součástí historických sbírek, uvádění premiér renomovaných soudobých autorů, propagování a vydávání hudebních děl mladých a talentovaných autorů. Od roku 2008 spravuje Hudební nakladatelství Čro obsáhlý fond hudebních materiálů Českého hudebního fondu, který dnes zahrnuje více než 20.000 titulů orchestrálních a komorních děl. Zároveň také zprostředkovává jeho půjčování.

Comments