Aktuality‎ > ‎

Smyčcová soutěž "O cenu společnosti Akord Kvint"

přidáno: 8. 3. 2021 12:01, autor: borek lubor

Soutěž pořádá a organizuje: Akord Kvint, spol. s r.o. Luby a ZUŠ Járy Cimrmana Františkovy Lázně

Záštitu nad soutěží převzala Umělecká rada ZUŠ ČR.

 

Smyčcové soutěže byly v minulém i současném školním roce zrušeny nebo přesunuty na dobu „pokoronavirovou“. Proto jsme se rozhodli podpořit hráče a pedagogy uspořádáním soutěže ve hře na smyčcové nástroje. Hlavní náplní je umožnění veřejného vystoupení žáků ZUŠ v této nelehké době, motivace žáků ke hře na smyčcové nástroje a v neposlední řadě příjemného setkání hráčů, pedagogů a přátel hudby.

 

Uzávěrka přihlášek do soutěže je 18. dubna 2021 (včetně). Více informací se dozvíte v přiložených propozicích nebo na webových stránkách http://www.zusfrantiskovylazne.cz/soutezakordkvint.htmhttp://www.akordkvint.com/ a http://www.facebook.com/akordkvint.

 

Věříme, že soutěž proběhne prezenční formou (samozřejmě při dodržení všech, v té době platných, hygienických opatření a pravidel). V případě, že prezenční formu nedovolí aktuální situace, proběhnou krajská kola soutěže elektronicky formou videonahrávek.  Ústřední kolo je plánováno na měsíc říjen 2021 – přepokládáme, že bude možné uskutečnit již bez větších omezení. O všech eventuálních změnách Vás budeme informovat.

 

Přejeme Vám pevné zdraví a těšíme se na společné setkání.

Za organizátory (Akord Kvint, spol. s r. o. a ZUŠ Járy Cimrmana Františkovy Lázně)

 

Petr Holiš

Comments